Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Zioła a karmienie piersią

Data utworzenia : 2016-03-06 13:34 | Ostatni komentarz 2019-01-01 15:25

Redakcja LOVI

9943 Odsłony
75 Komentarze

Zioła od wieków stanowią wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Niektóre z nich działają na laktację mlekopędnie, a inne hamująco. Są też takie, które mają zastosowanie miejscowe. Sprawdź, po które z nich warto sięgnąć podczas nawału lub niedoboru pokarmu, a które przyniosą ulgę w przypadku poranionych brodawek.

2019-01-01 15:25

Krysia ale na co stosujesz melisę i pokrywę? Na rozkręcanie laktacji?

2018-12-28 13:48

Ja stosuję melisę i pokrzywę i efekt zauważalny. Mogę wam polecić fajny sklep z ziołami online https://www.magicznyogrod.pl, w którym często się zaopatruję w takie naturalne produkty. Wiadomo, że czasem łatwiej pójść do apteki, którą mamy pod ręką albo nawet supermarketu, ale ja z moim małym bobasem narazie nie ruszam się z domu, więc to, że mi kurier przyniesie przesyłkę do domu jest wybawieniem. PS. pamiętajmy, że aby zauważyć efekty trzeba regularności! :)

2017-10-16 11:26

Aisa ale w takiej herbatce tej mięty jest kropelka. :) A żeby zatrzymać laktację trzeba by było faktycznie wypić jej sporo więc spokojnie.

2017-10-15 20:27

Dziwne bo dostałam herbatkę na laktacje jeszvze jak chodzilam do szkoly rodzenia i wiecie że tam w składzie jest też mięta ? Hmm dziwne oczywiście nigdy nie użyłam tej herbatki bo mleka mam aż nadto.

2017-10-14 18:23

kompot z jabłek ,rosół z kury ,drożdżówka domowa w/g mie najlepsze produkty na laktację,szczególnie kompot

2017-10-14 16:49

Oleska, bawarka to zdecydowanie zabobon, ale jeśli lubisz to pij:) dla mnie smak nie do przebicia. Szałwia i mięta ogranicza, choć nie ma też co myśleć, że od jednej herbaty laktacja się zmniejszy, bo tak to nie ma :)

2017-10-12 22:28

Ewcia inka nie działa to fakt. Laktację rozkręci kawa zbożowa. Kawa ta musi zawierać w swoim składzie słód jęczmienny. Picie dużych ilości wody też wcale nie pomaga w laktacji. Ja bez różnicy czy piłam mało czy dużo mleka w piersiach miałam tyle samo. Można o tym poczytać tutaj https://www.hafija.pl/2015/08/czy-picie-dodatkowej-wody-zwieksza-laktacje.html

2017-10-12 17:21

Dokładnie szałwia i mięta do szafki :P ubolewam nad tym bo uwielbiam świeżo zerwana miętę zalać wrzątkiem trochę cytryny pycha :)