Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Zapach mleka

Data utworzenia : 2018-01-11 22:07 | Ostatni komentarz 2018-02-28 22:56

konto usunięte

7196 Odsłony
113 Komentarze

Mam taki dziwny problem z moim mlekiem .. Mianowicie od dwuch dni ma dziwny zapach... Nigdy wcześniej nie czułam żadnej woni , starszego karmiłam dwa lata teraz drugiego 10 miesięcy i nigdy nie było żadnego zapachu . Martwi mnie to czy wszystko jest ok bo nie chciałaby aby zaszkodziło dziecku.. Jutro idę do naszej rodzinnej Pani doktor zębacze co ona mi powie.. Dodam że nie zmieniałam żadnych suplementów biorę te co i jeszcze w ciąży brałam , dietę też mam tą samą i nic mi nie przychodzi do głowy.. Może ktoś też tak miał ???!! I wie z czego to może wynikać....

2018-02-28 22:56

ewcia w małych ilościach takich normalnych z umiarem nie zaszkodzisz szczególnie jeśli nie ma objawów jakiś mocnych to jest tak zwane odczulanie naturalne u mnie się sprawdziło choć alergia jest to oznaki pojawiają się przy za dużych ilościach przyjmowanych na raz czy w małym odstępie czasu.

2018-02-28 20:42

Magros mi jak tak powiedziała.alergolog to myslalam.ze jakas głupia ale.w koncu to ona jest lekarzem a nie ja, wiec jadlam nabial i synkowi tez podawalam i ma 4latka i tez nie ma.oznak a zjada jogortu, platki z mlekiem także miala rację , a potem poszlam do innej alergolog gdzie mam blizej i po zrobieniu testu wyszlo ze synek jest uczulony na wieprzowine, drób , i troche białko i ja ja zapytalam czy mam mu nic nie podawac z drobu itp..a ona z tekstem " no skoro jest uczulony to ze raczej tak" i taka nie mila ale ja daje synkowi, parówki, wędline i nic mu sie nie dzieje także jest dobrze. Mam nadzieje ze mu nie zaszkodze tym.

2018-02-28 12:28

magros mnie też tak pani dr odczulila na tyle że mogę spokojnie jeść i nie ma większej reakcji chyba że za dużo zjem :)

2018-02-28 12:12

Ewcia nasz pediatra mimo skazy również kazał nie odstawiać zupełnie nabiału. Ja karmiąc piersią, co jakiś czas miałam zjeść sobie biały serek, jogurt czy twaróg. Podobnie potem jak córa była większa. Teraz ma ponad 2 latka o skazie zapomniałyśmy, co prawda mleka krowiego jej nie daję tak do picia, w kaszce, czy kakao, ale zjada jogurty czy tak samo nie uważam już na nic co ma w składzie mleko, a córa lubi, np. biszkopty.

2018-02-26 10:02

Kasia do lat 3 nawet się zdarza że dziecko wyrośnie więc szansę są ja kiedyś miałam na jaja alergie a po 3 latach znikła zostały inne co prawda ale przynajmniej jajka mogę jeść więc mam nadzieję że i nasze dzieci wyrosną z alergii. Sylwia w tym wątku chodzi o mleko mamy :) a co do tego zalecenia to można jeść i pić wszystko tylko sprawdzac reakcje malucha jak nic nie uczula to śmiało można wcinac wszystko wiadomo z umiarem.

2018-02-26 09:02

Mnie zastanawia bo położna nie kazała pić mleka 3.2 max 2% choć większość mamy uht a to jest podgrzane do tak wysokiej temperatury ze nie ma już tam nic pzt ono jest zrobione z mleka w proszku więc jakie tam są wartości?

2018-02-26 08:15

W przypadku dzieci i skazy białkowej to większość dzieci jednak wyrasta z niej wg mojej alergolog do 2 lat chyba. Niektóre dzieci nawet wcześniej. Więc Aneta jest szansa, że córka z niej wyrośnie.

2018-02-24 11:38

ja też miałam taka terapię że mam jeść to co uczula po trochu i w sumie coś w tym jest bo się odczulilam trochę dalej alergia jest ale nie w takim stopniu.