Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie piersią (1135 Wątki)

Wpływ tego co je mama na karmienie piersią

Data utworzenia : 2017-11-07 09:51 | Ostatni komentarz 2018-01-01 23:38

Martyna.Kuta

6717 Odsłony
88 Komentarze

Witam. Od 4 miesięcy karmię córkę piersią. Do tej pory jadłam wszystko na co miałam ochotę. Jakiś czas temu zjadłam danie z kapustą. Córka na drugi dzień miała problemy z brzuszkiem- trwało to kilka dni. Czy powodem mogła być właśnie kapusta??

2018-01-01 23:38

Dlatego ja nie polecam picia herbaty z kopru włoskiego. Ma on nawet bardzo negatywne opinie i nie poleca się jego stosowanie.

2017-12-30 12:06

Aneta koper ma substancje której stężenie dla takiego maluszka jest za wysokie a skutki podania mogą się w przyszłości objawić np rakiem bo jest rakotworcza powtórzę się że koper wloski nie jest dobry dla dziecka bo wyniki badań przeprowadzonych nad estragolem, naturalną substancją zawartą w ziarnach kopru ktora także zawarta jest w herbatkach na bazie kopru wykazują, że jest to substancja rakotwórcza i genotoksyczna. Więc nie powinno się podawać go szczególnie maluszkom ani nie powinno się pić tej herbatki w ciąży i przy karmieniu piersią. Poziom estragolu jest zbyt wysoki w tych herbatkach , by uznać spożycie naparów z kopru za bezpieczne, przynajmniej w przypadku noworodków mam karmiących i w ciąży

2017-12-30 01:40

Po herbacie z kopru dziecko może dostać kolki. Więc tej herbaty bym unikała. Zamiast pomóc szkodzi. Nie jest to dobra herbata dla dziecka.

2017-12-26 17:12

Tej w granulkach już wgl praktycznie nie ma wycofana ale można jeszcze spotkać jeśli się nie wyprzedala. Ale nie powinno dawać sie herbatki z kopru niemowleciu starszemu można ale dla niemowlęcia tak jak pisałam wcześniej jest nie zdrowa. A już tym bardziej nie powinno się śledzić tych herbatek.

2017-12-26 13:26

Faktycznie, jak się tak zastanowić to rzadko gdzie można spotkać herbatkę z kopru dla niemowląt, widuję tylko rumianek ostatnio. I to prawda, bardzo dużo osób podaje koper właśnie słodzony, no bo żeby dziecku smakowało.... Te nawet gotowe herbatki w granulkach to już były słodzone w puszce, a wielu rodziców jeszcze je dosładzało.

2017-12-24 10:09

Agusia to lepiej jej nie podawaj dopiero później jak dziecko będzie starsze. :) Ale tak była afera i starali się wycofać tzn wyprzedac co było na stanie i nowych nie zamawiano już więc ogólnie ciężko dostać normalnie przynajmniej u nas.

2017-12-24 09:18

Ja tez kupiłam herbatke z kopru chociaż ciężko było mi ja znaleźć nie wiem czy ja wycofali bi zawsze ta herbatka byla w większości sklepów a teraz wogole.Udalo sie znaleźć w jednym rossmanie ale w saszetcach bo prxy synku kupowalam w granulkach to teraz jej nigdzie po sklepach nie ma. Ale ta herbatke co kupiliśmy córce to siedzi w szafie i jeszcze jej nie podajemy.A jeszcze ją słodzic to już wogole.

2017-12-22 22:55

Nie dość że nie mają nic odżywczego to są rakotworcze i nie tylko pisałam gdzieś o nich a już z cukrem to już wgl szkodzą.