Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

9 najczęściej popełnianych błędów przy przewijaniu niemowlęcia

Data utworzenia : 2017-06-05 17:20 | Ostatni komentarz 2017-12-28 17:15

Redakcja LOVI

4096 Odsłony
69 Komentarze

Dla świeżo upieczonych rodziców przewijanie maluszka może okazać się nie lada wyzwaniem. Piszemy, jak ustrzec się przed najczęstszymi błędami.

2017-12-28 17:15

MJacek to prawda jak facet widzisz, że to właśnie inny mężczyzna jest specjalistą w tej dziedzinie to chyba też nieco inaczej do tego podchodzi. Niestety wielu też uważa że np to tylko kobiety rzecz. Tym bardziej fajnie, że to facet jest takim specem :)

2017-12-18 10:34

M.Jacek to super że tak mąż się chciał nauczyć z moim to ciężko. Byliśmy na szkole rodzenia ale tam jakoś tak szybko było wszystko pokazane i na pewno nie było takich informacji jakich błędów nie popełniać. Fajnie że są takie artykuły i że są różne filmiki bo czasem nieświadomie coś możemy zrobić źle. Zawitkowski taki bardzo modny się stał ostatnio. Sama też w sumie oglądałam trochę jego filmików, jakiś poradnik czytałam też. Szkoda że o takich rzeczach człowiek sam musi się dowiedzieć, poszukać itd.

2017-12-17 23:46

Bardzo fajny i ciekawy artykuł.Przwijanie jest bardzo ważne tak jak pisze w artykule i ważne jak przebierac niemowlaka.Zawsze jestem przygotowana i jak chce przebrac malutka to biore ze soba wszystkie potrzebne akcesorie typu pampers,chusteczki nawilżające o krem a czasami mi synek pomaga i przynosi :) Wtedy spokojnie mogę ja przebrać.Myslalam ze mąż nie będzie przebieral dzieci ale zawsze mi pomaga nie każdy facet jest chetny żeby przebrać ;) Chociaż jak jestem w domu to większości ja przebieram :)

2017-12-16 19:16

Kalina mój mąż to chyba wszystkie te filmiki obejrzał na yt z Zawitkowskim :P ale cieszyłam się, że chce sam uczyć się opieki nad dzieckiem. A skoro pokazywał wszystko mężczyzna to było mu łatwiej :) bardzo fajne przygotowanie do macierzyństwa i tacierzyństwa :)

2017-12-13 12:51

Poprzez obserwację znajomych, zwłaszcza tych wiekiem starszych, faktycznie Agata też myślę, że to podnoszenie za nóżki to najczęstszy błąd. Ja duzo uczyłam się na panu Zawitkowski, myślę, że powinna pooglądać te filmiki każda przyszła mama. To podnoszenie za nóżki chyba najczęściej robią tatusiowie, bo tak najwygodniej, ale nie ma co generalizować oczywiście.

2017-12-09 17:40

A ja wchodze na artykuly lovi i czytam. Niedlugo urodze to rady sie przydadza. Widze ze dziewczyny wczesniej pisalyscie o mace ziemniaczanej ja wlasnie tez w razie czego zamierzam jej uzywac. Agata S ja mysle ze taki blad jest powielany coraz mniej. Jednak kobiety coraz czesciej doksztalcaja sie z wiedzy na temat opieki nad noworodkiem.

2017-12-07 10:32

Niektóre rzeczy wydają się oczywiste, a jednak błędy są powtarzane przez mamy. Problemem jest brak chęci edukacji. Zwłaszcza podnoszenie malucha za nóżki przy zmianie pieluszki jest niestety bardzo często powielanym błędem. Pewnie sama bym w tak robiła , gdybym nie poczytała i nie obejrzała instruktażowych filmików. Staram się dobrze przygotować do roli mamy i Wasze artykuły są dla mnie zawsze bardzo pomocne. Dlatego tu trafiłam i już raczej zostanę na najbliższe lata. Czuję się o wiele pewniej z tą wiedzą i pewnie jeszcze nie jednego się dowiem.

2017-08-16 00:03

Ewelaa koniecznie spróbuj naturalna metoda i jest świetna. Na czerwone paszki też świetnie się sprawdza.