Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Jak wybrać imię dla dziecka?

Data utworzenia : 2017-12-03 17:41 | Ostatni komentarz 2022-08-25 08:20

Redakcja LOVI

10059 Odsłony
344 Komentarze

Wybór imienia dla dziecka to dla jednych rodziców negocjacje ciągnące się miesiącami, dla innych zaś rzecz prosta i oczywista. W każdym jednak wypadku jest to decyzja na całe życie.

2022-08-25 08:20

jeśli chodzi o dziewczynkę to oczywiście że Zosia oraz Gaja. Natomiast dla chłopczyka imie: Alan, Olek, Filip, Ignacy, Oliwier. Te imiona podobają mi się najbardziej 

2021-10-09 20:54

 A Tobie też się podoba? 

No bo jeśli tak to raczej większego problemu nie ma. 

Ciężko wybrać. 

Ale u Nas to od początku było jedno imię i od początku ciąży do końca takie zostało :D

2021-10-08 23:23

Swiezoupieczonamama  przy pierwszym mąż się uparł na Szymona, bo miało być na S. Ja chciałam Samuela ale za nic się nie zgadzał i w końcu mnie przekabacił, nawet dość szybko się przywiązałam i do brzucha już mówiłam po imieniu. Przy drugim mieliśmy ogromny dylemat. Zostały tak naprawdę dwa imiona - Hubert i Ignacy, ale jak mi koleżanka powiedziała, że na Huberta będą wołać Bercik to zrezygnowałam. Mąż jeszcze Jakuba proponował ale mi się z takim Kubusiem fajtłapą kojarzy. Więc stanęło na Ignacym...do czasu. W poniedziałek miałam iść do szpitala a mąż w niedzielę przy śniadaniu zaczął szukać innego imienia i w końcu mamy Miłosza :D

2021-10-08 14:29

Moi pradziadkowie mieli imiona Nikodem, Franciszek, Piotr i Zbigniew. Nikodem mi się podoba ale jemu nie :) a jego to nawet nie wiem.. 

Monia, muszę się zgodzić bo nie będę upierać się przy swoim i robić mu na zlosc, ktoś musi ustapic :) 

2021-10-08 13:36

Swiezoupieczona, my szukaliśmy takiego, które nam obojgu się podoba :) Mi się też parę podobało, a mąż nawet nie chciał słyszeć. Tak samo jak mi się nie podobały niektóre jego typy. I też przebrnęliśmy przez całą listę imion z internetu, każde na coś wybrzydzało :D Aleksander nigdy do naszych typów nie należało, ale to ładne imię :) Po Kwaśniewskim :D

2021-10-08 12:59

Swiezoupieczonamama u nas też miał być Aleksander ale koniec końców jest Maksymilian. A na drugie ma po dziadku, jedynym który żyje.

2021-10-07 22:06

Mama Zosi a nie mieliscir dylematu po którym z pradziadków ? Czy od strony mamy czy taty ?

2021-10-07 21:49

Hehe czemu musisz się zgodzić? 

Może Ogniomir albo Bożydar zawsze mój szwagier mówi że tak nazwie swojego syna