Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Olej kokosowy - czy to dobry wybór?

Data utworzenia : 2017-09-14 22:48 | Ostatni komentarz 2024-03-21 22:35

NataŁata

8910 Odsłony
65 Komentarze

Czytałam ostatnio, że nie ma potrzeby używania masy produktow do pielegnacji maluszka, bo wystarczy je zastapic olejem kokosowym. Tak wiec po kąpieli smaruje maluszka od głowy az do stóp i powiem szczerze, ze efekt jest zaskakujacy, cale ciałko jest przyjemnie delikatne i mięciutkie w dotyku, żadnych zaczerwień, a włoski na glowce rosną jak szalone.. Czy ktoraś z mam tez stosuje badz stosowała olej kokosowy? czy napewno nie zaszkodzi dzidziusiowi i czy na dłuższą mete może byc stosowany?

2023-05-26 17:38

jakiś czas temu kupowałam olej kokosowy ale nie do pielęgnacji malucha;) tylko spożywczego przeznaczenia;) w słoiku;)

2023-05-26 08:40

Te znigdy nie korzystałam , może to w sumie dobry byłby wybór ?

2022-08-25 11:49

nie korzystałam z olejku kokosowego

2018-08-07 10:36

Aneta tak się składa że oliwka z Weledy ma w składzie olej ze słodkich migdałów i jeszcze jeden składnik ;)) Jest to oliwka przeznaczona od urodzenia :) Nigdzie w internecie nie znalazłam informacji ze ten olej uczula ... Dla mnie Weledy to najlepsze kosmetyki na rynku bo mają dobre składy i działają ;) Żadne inne które stosowałam nie działały tak dobrze na skórę . Jedynie momme jeszcze mogę porównać do nich . Kocham olej kokosowy ale jak dla mnie nie nadaje się dla noworodkow i niemowlakow bo wychładza. Używam go do masażu stop mojego 2latka . Jak dla mnie kosmetyki Emolium to składnikowa porażka ://

Konto usunięte

2018-08-07 07:25

Olej kokosowy szczerze powiedziawszy ma o wiele lepszy skład niż typowe oliwki dostepne w sklepach: o wiele lepiej nawilża skóre nie zapycha oraz ma dobre działanie wzmacniające Pamietajcie aby nie stosować go nigdy na suchą skórę ale najlepije na nawilżoną. Tylko w takiej sytuacji jego działanie będzie dobre bo jednak zastosowanie go na suchą skórę będzie miało działanie odwrotne ( olej wyciągnie ze skóry wodę). W codziennej pielęgnacji polecam również naturalne masło shea: http://thebodyshopclub.pl/blog/maslo-ciala-poznaj-zalety-stosowania-codziennej-pielegnacji-ciala Jest to kolejny składnik, który ma bardzo dobry wpływ na stan naszej skóry.

2017-12-31 17:32

Ja bym zdecydowanie wybrała oliwke. Oleju dla dziecka nie uznaje. Są dla dzieci przeznaczone specjalne kosmetyki. Ich bym się trzymała niż oleju. To nie jest produkt przeznaczony dla dzieci. Stosowanie oleju dla dziecka możemy mu tylko zaszkodzić. Ja bym nie ryzykowała zdrowia dziecka ze względu na olej. Jest tyle innych produktów tanich i dobrych. Mają bardzo dobry skład od tych sławnych firm, które się tylko marką szczycą.

2017-12-29 11:17

Akurat jeżeli miałabym wybierać oliwka czy olej kokosowy to chyba jednak wolałabym olej. Aczkolwiek dla dzieci, zwłaszcza tak małych najlepiej emulsja przeznaczona dla maluchów i to tylko pod warunkiem, że jest taka potrzeba.

2017-12-25 23:41

Nie wiem jak taki olej kokosowy dziala...ale ja chyba bym nie.próbowała a nie mogę.bo synek ma bardzo sucha skore uzywam.tylko emolientow i raczej bym.nie kombinowala bo balabym.sie.ze zaszkodzi chyba bym wolala spróbować zwyklej oliwki, kremu bambino kub nawet poprpstu zwyklej wazeliny;-) ale jak ktoś ma ochote, to wiadomo można próbować, może akurat się sprawdzi , a wiadomo ze kazde dziecko jest inne.