Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Nos

Data utworzenia : 2017-03-10 20:04 | Ostatni komentarz 2017-04-08 21:09

G.Bronowicka

2896 Odsłony
47 Komentarze

Nie wiem czy dobrze trafiłam.....moja córka ma pół roku i ciągle na sucho w nosie tak jakby miał a zatkany coś poradzićie....

2017-03-10 22:36

Jezeli miala problemy z kanalikiem i masz jakies podejrzenia to moze warto skonsultować to z lekarzem. Moze cos Ci wytłumaczy i doradzi a Ty będziesz spokojniejsza:)

2017-03-10 22:16

Bardzo dziękuję za informację....nawizacz powietrza oczywiście mam pryska córce spał morską Ale to nic nie daje wyciągam czasem kuzki z nosa ale ciągle jest sucho tam....miala niecalkowita drożność kanalik lzowego naszczescie obeszło się bez zabiegu na to może to od tego....ale spróbuje jeszcze ta mascia

2017-03-10 22:06

U nas byl podobny problem na poczatku z suchym noskiem. Zakrapialam woda morska:)

2017-03-10 21:47

Moze to od suchego powietrza w domu? W tej sytuacji proponuje zakupic nawilzacz powietrza. Jezeli nie chcesz inwestowac w taki sprzęt to mozesz postawić w pokoju gdzie spi córka wodę z miska, powiesić recznik na grzejnik albo powiesić pranie. Dobrze jednak kontrolowac wilgotność powietrza, choćby stacją pogody, wilgotnosc powinna wynosic 40-60%. Zbyt duza wilgoćpowoduje powstawanie plesni i grzybów. Mozesz tez tak jak mowia dziewczyny nawilżac śluzówke noska woda morska, albo sola fizjologiczna. Moze zalega jej jajas kozka w nosku to należy ja usunac gruszka badz aspiratorem. Choc u nas córce wszystko fajnie wyplywa po wkropieniu do noska soli fizljologicznej nie trzeba niczym ingerować w nosie.

2017-03-10 20:41

Przeszukałam apteczkę i znalazłam .Pantherin-żel do nosa nawilżająco -łagodzący. Mi on naprawdę pomógł,bo ten nos naprawdę bolał.

2017-03-10 20:29

Nie wiem czy macie nawilżacz powietrza?Dobrze by było w niego zainwestować.Do tego pomocne będą inhalacje,woda morska do nosa.Osobiście borykałam się z czymś takim latem,gdy w mojej pracy mieliśmy włączoną klimatyzację.Miałam wtedy wysuszoną śluzówkę i aż takie strupki w nosie.Ulgę i poprawa nastąpiła po kremie do nosa.Nazwy nie podam teraz-muszę znaleźć opakowanie.

2017-03-10 20:24

Możesz dać do noska kilka kropel soli fizjologicznej, nawilżyć wodą morską.