Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Czy tatusie zmieniają pieluszki?

Data utworzenia : 2016-12-17 00:05 | Ostatni komentarz 2022-08-25 11:23

lovemam

30642 Odsłony
1140 Komentarze

Pieluszki córce zmieniam sama odkąd się urodziła (córka ma już 16mc). Tatuś uczynił to dopiero dwa razy , przy czym raz nie do końca. Cały czas staram się go w to angażować, ale z mizernym skutkiem. Stale wymawia się tym, że nie umie, nie da sobie rady, że to nieładnie pachnie. Czy u Was też tak jest? Czy tatusie Wam pomagają przy zmianie pieluszek? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na zmotywowanie swoich połówek do takich "czynów"?

2022-08-25 11:23

tak, we wszystkim pomaga mi mąż

2022-04-20 16:23

u nas na wesoło pocżatkowo jak była kupa to sie smiałam dobra ide cos zrobie ale zazwyczaj przewijaliśy oboje ;) nie było z tym problemy chyba gorzej takiemu starszemu dziecku zmeinić kupe jak już jest w tym końcowym etapie pieluch;)

2022-04-20 00:11

U mnie przy pierwszym dziecku dużo razem robiliśmy a teraz tak technicznie wypada że ja ogarniam niemowlaka i sprawy pieluchowe a mąż starsze dzieci. 

2022-04-18 20:22

Fajerka ja też tak myślę:D!

2022-04-15 15:00

Mój mąż na początku miał taki dystans do dziecka, trochę się bała a przebierać to już w ogóle stał z daleka. Ale tak było na początku i to dlatego że wcześniej nie miał do czynienia z małymi dziećmi. Z czasem było coraz lepiej i wszystkiego się nauczył, a teraz nic nie sprawia mu problemu :)

2022-04-15 10:59

Mój mąż jak widzi, że trzeba przewinąć to przewija, nie ma znaczenia, czy jest kupa czy nie i od początku nie było to dla niego problemem. Dla mnie to żadne tłumaczenie, że się robi niedobrze na widok kupki. Ja też mogę powiedzieć, że mi niedobrze i nie przewinę i co teraz? Dziecko się nie będzie przecież kisić w obsranym pampersie.

Dla mnie to nie może być tak, że ja jako matka muszę przewijać kupy czy mi się to podoba czy nie, a tatuś powie, że mu niedobrze i się wymiga. Niby z jakiej racji? Ojcem jest, dwie ręce ma, to nie ma to tamto.

2022-04-14 12:49

hehe u mnei maż przebiera nie ma z tym problemu ale teraz w sumie całe dnie w pracy wiec jak mała nakituje to już dla mnei te wieksze niespodzianki spadają;) 

2022-04-14 07:31

U mnie to jak musi to przebierze