Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Pierwsze cięcie

Data utworzenia : 2013-02-02 18:55 | Ostatni komentarz 2015-12-15 10:33

mamuśka

8608 Odsłony
58 Komentarze

Czyli kiedy pierwszy raz ścinać włoski dziecku? Wierzycie w przesądy i czekacie do roczku, czy jeśli zachodziła taka potrzeba ścinałyście włoski wcześniej?

2015-12-15 10:33

Ja przesada nie jestem ale chciałabym ściąć pierwsze włoski schować do koperty ale jakoś się boje ze będzie dziwnie wygladala bo to dziewczynka a ma sporo tych włosów tylko nie wiem jak się za to zabrać hehe

2015-12-14 20:02

Nasz maluch ma 2 miesiące i włoski strasznie bujne ... tez jestem troszkę przesadna ale jeśli zaczną mu zachodzić do oczu to zdecyduje się je pociąć a co tam ważne żeby w oczka nie kuly. . Chłopcom można robić różne fajne fryzury aż nie mogę się doczekać jak będzie starszy i pójdziemy pierwszy raz do fryzjera ....

2015-12-14 14:35

ja byłam przesądna i czekałam do roczku, chciałam nawet zostawić włoski mojemu synkowi żeby urosły mu dłuższe ale miał nieestetycznie wytarte włoski z tyłu głowy, więc po roczku pierwszy raz sama ścinałam mu włoski

2015-12-13 20:43

My po wizycie u fryzjera(przedwczoraj) młody był grzeczniejszy niż ostatnio i siedział sam bo wtedy na kolanach :) panie się dziwiły jakie ja mam grzeczne i kochane dziecko.. Nie wiedzą co mówią ale jestem zadowolona bo teraz obcinała go inna pani i zupełnie inaczej niż poprzednia i trochę goliła go z tyłu bo nożyczkami jej ciężko było chwycić to cisza,spokój :) Myślałam że teraz bedzie też tak wariował jak poprzednim razem ale zachował się jak prawdziwy facet :) uff.

2015-12-13 16:05

U nas pierwsze obciecie bylo jak synek skonczyl roczek. A co do fryzjera to dobrze ze jest chlopakiem bo role fryzjera pelni maz :)

2015-12-13 14:51

mój mały jakby zobaczył nowe miejsce to nie usiadłby za żadne skarby świata i nie zająłby się żadnymi pędzelkami :) więc zostało nam obcinanie w domku :)

2015-12-09 23:34

My tylko nożyczkami bo nie pasowałoby mu gdyby był ogolony i ładnie mu jak ma podcięte włoski ale u fryzjera też trochę szaleje tylko podcinanie trwa max. 5 minut to fryzjerka zawsze go czymś zajmie dając mu jakiś pędzel czy coś do zabawy :)

2015-12-09 15:24

Ja pierwszy raz obicnałam synka w wieku 11 miesięcy. Miał taką czuprynę, że śmiało mogłam to zrobić 3 miesiące wcześniej. Mój mąż obciął go maszynką do strzyżenia, a ja trzymałam na kolanach. Fryzjer by odpadł, bo mój synek jest zbyt żywiołowym i ruchliwym dzieckiem i nie usiedziałby nawet 5 minut. Obecnie ma 16 miesięcy i byl obcinany już 5 razy, bo tak szybko mu rosą włoski