Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pielęgnacja (274 Wątki)

Mydełko bambino

Data utworzenia : 2014-03-17 19:39 | Ostatni komentarz 2015-12-21 17:42

pola92

10655 Odsłony
69 Komentarze

Do mojego porodu jeszcze troszkę czasu zostało, ale powoli z partnerem już zaopatrujemy się w najpotrzebniejsze rzeczy czyli chemię, ciuszki itd. Zakupiłam kilka mydełek bambino ale od znajomej usłyszałam, że ono strasznie uczula. Używał ktoś z was tego mydełka? Jaka jest wasza opinia? :)

2014-03-18 10:59

Pola92 mydełko Bambino stosowałam od pierwszych dni życia przy obu córkach i nigdy nie było żadnego problemu ze skórą.Osobiście nawet nie spotkałam się z opinią,że te mydełka uczulają,a dużo znajomych je używało.Tak,że zapewne to zależy wszystko od wrażliwości dziecka. Ja używałam mydełko i z 3 pierwsze tygodnie oliwki Bambino i byłam bardzo zadowolona,a skóra moich dziewczynek była delikatna bez żadnych podrażnień.Później oliwkę wymieniłam na mleczko do ciała,teraz już od dłuższego czasu do kąpieli używam żel do mycia ciała i włosów:)

2014-03-17 22:59

WSZYSTKO ZALEŻY OD SKÓRY DZIECKA , jedno moze byc wrazliwe na sklad jakim jest objete mydlo bambino a inne znowu nie ..sama kupilam takie 2 mydelka ..ale szczerze ? kupilabym na Twoim miejscu żel - mydlo w plynie . Ja mialam wrazenie ze po mydle skóra synka jest taka jakas niemila w dotyku ..klejaca hm no nie wiem jak to okreslic . Poza tym kupujac zel mozesz wybrac taki ktory jest 2 w 1 mydlo + szampon co ulatwia zycie ;) Mydlo w sumie starczyłoby spkojnie na 3 msc ...ale moim zdaniem tam zgromadza sie rozne bakterie ..sami juz nie uzywamy w kostce tylko w plynie bo higeniczniej

2014-03-17 22:55

http://lovi.pl/pl/forum/13/27/1 tu znajdziesz na temat mydełka bambino pozdrawiam

2014-03-17 21:36

Interesuje mnie konkretnie Bambino a nie inne produkty.

2014-03-17 20:47

pola tutaj prosze masz wątek o kosmetykach dla noworodków , poczytaj może znajdziesz to co Cię interesuje dziewczyny różnych kosmetyków (mydełek) używały --->http://lovi.pl/pl/forum/9/804/1