Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Kubek Lovi 360°

Data utworzenia : 2019-02-08 20:03 | Ostatni komentarz 2021-08-27 18:10

Aneeeta

954 Odsłony
11 Komentarze

Właśnie jesteśmy na etapie szukania kubka do nauki picia. Na stronach internetowych szukałam opinii na ten temat. Jeśli chodzi o Kubek LOVI 360° wyczytałam, że ułatwia przechodzenie od ssania płynu z kubka treningowego i kubka niekapka do picia ze szklanki. Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelniania przyzwyczaja dziecko do naturalnego sposobu picia (jak z otwartego kubka), ale bez rozlewania. Posiada opatentowaną ochronę przed bakteriami. Łatwy do umycia, umożliwia picie bez rozlewania, ale celowo nie jest niekapkiem (przy silnym potrząśnięciu lub upadku wydobywają się krople płynu) - uczy dziecko kontroli ruchów i przygotowuje do picia z otwartego kubka. Uszczelka do kubka jest również sprzedawana osobno. Dostosowane są do małych rączek dziecka, posiadają gumowaną antypoślizgową powłokę. Do wyboru są różne wzory kubka dla bardziej wymagających użytkowników. Chętnie przetestuję ten produkt, zwłaszcza, że od narodziń mojego maleństwa używamy smoczki Lovi i buteleczki do mleka :) może tym razem kubek sprawdzi się i spełni moje oczekiwania i najważniejsze mojego dziecka?? Hm...??

2019-04-29 22:17

O dobrze wiedzieć :) Właśnie kupiliśmy i zobaczymy

2019-02-08 21:56

Bardzo dziękuję :)

2019-02-08 20:19

Opinie o kubkach 360 możesz poczytać tu: https://lovi.pl/pl/forum/17/875 lub dodać swoją gdy już przetestujesz :)