Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Książki kucharskie dla dzieci

Data utworzenia : 2016-11-24 16:23 | Ostatni komentarz 2024-03-09 14:34

Konto usunięte

3720 Odsłony
103 Komentarze

Dziewczyny, nie znalazłam wątku mnie interesującego a temat jest mi bardzo bliski ze względu na zamiłowanie do gotowania jak i dostarczanie swojemu dziecku zbilansowanych potraw. Chciałabym poznać Wasze zdanie, czy korzystacie z blogów internetowych w kwestii przepisów, portali czy książek? Ja wybieram zazwyczaj te ostatnie i dotychczas skupiałam się na AlaAntkow BLW, ale chciałabym pójść dalej i mam dylemat pomiędzy książką Darii Ładochy o zdrowym odżywianiu a Zosią cudny..co polecacie?

2024-03-09 14:34

Takie domowe słodycze są najlepsze, bo wiemy co jest w środku i możemy dodać cenne składniki takie jak nasiona czy bakalie. Też lubię tworzyć tego typu słodkości, chociaż nie jestem tak bardzo uzdolniona i korzystam z gotowych przepisów.

2024-03-09 11:02

Ja nie podaję dziecku słodyczy sklepowych. Przygotowuję ciasteczka sama. Najczęściej są to ciastka owsiane, kruche ciasteczka maślane, ciastka z daktylami, ciasteczka twarogowe nadziewane owocami, lub rogaliki. Wszystkie przepisy wymyślam sama i dopracowuje tak, by całej rodzince smakowały :)

2024-03-08 15:29

Albo domowe batoniki na bazie daktyli, bakalii, orzechów, kakao. Jest dużo fajnych pomysłów w internecie. Będąc na diecie cukrzycowej często takie robiłam i moja 9letnia córka też je lubiła:)

2024-03-07 16:17

O tak domowe ciasteczka to najlepsze słodycze córka do tej pory uwielbia z płatków owsianych 

2024-03-07 15:40

U nas jako słodycze świetnie sprawdzają się suszone owoce - żurawina, wiśnie, jagody. Kupuję w Lidlu najczęściej. Synek je uwielbia. Od czasu do czasu dostanie kawałek czekolady, ale też nie zawsze ma na nią ochotę. I piekę mu ciasteczka też niekiedy. 

2024-03-05 13:20

Też czasami kupujemy Bob Snail, niektóre są naprawdę smaczne:). Kupujemy w Rossmanie. Ale zwykłych słodyczy niestety też nie udaje nam się całkowicie unikać:).. Ale wszystko z umiarem.

2024-03-05 07:19

O muszę zapisać tą firmę widziałam ją ale jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na jej skład 

2024-03-04 23:39

No ja lubię tą serię bob snail bo to niby słodycze ale dobre składy . Ja nawet jak chciałam córkę uchronić od słodyczy do okazało się że są " mondre" mamy które daja dziecia na urodzinki cukierki...