Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Zdrowe nawyki - czy to faktycznie takie ważne?

Data utworzenia : 2015-10-18 14:01 | Ostatni komentarz 2015-11-26 13:34

mlodamamaxx

2065 Odsłony
20 Komentarze

Hej dziewczyny. Ostatnio ogladałam program, gdzie był poruszany temat zdrowego żywienia dzieci. Ja bardzo się z tym zgadzam, że dzieci powinny jeść zdrowo ale też nie przesadnie tego przestrzegam bo w końcu dziecko też ma ochote czasem na wate cukrową czy też inne słodkości. W programie tym jakiś specjalista mówił, że najlepiej przyzwyczajać dziecko do zdrowego żywienia już od czasu gdy nosimy go pod sercem. Co o tym myslicie? Czy to faktycznie jest wazne już w ciąży? Nie żebym miała z tym problem bo odżywiałam się zdrowo ale w ciąży smaki mam niesamowite...

2015-11-26 13:34

ja czasami pozwalałam sobie np na hamburgera z mcdonalda ale musiałam do tego zjeść tą sałatkę ale bez sosu i wtedy cukier nie skakał :) ale to mąż mnie czasami zabierał jak wracał z wyjazdu służbowego :)

2015-11-25 10:24

Nienormatywna zazdroszcze meza☺️ Mojemu sie nigdy nie chcialo. Tzn mowil ze pojedzie mi do sklepu czy cos ale z takim"entuzjazmem" to mowil ze mi sie odechciewalo. I raz na jakis czas mozna sobie pozwolic na jakis fast food byleby to bylo w granicach rozsadku

2015-11-23 17:44

Jeśli chodzi o zdrowe nawyki znalazłam fajny artykuł na pewnym blogu http://blwmama.pl/?p=685&lang=pl Dużo z nas ma jednak problem by zdrowo się odżywiać .

2015-11-23 16:19

ja już będąc w ciąży odżywiałam się dużo dużo zdrowiej niż przed, ale to przez cukrzyce ciążową, a przed nią jadłam co chciałam :) a po odebraniu wyników tylko zdrowe odżywianie, same warzywa, mniej owoców, zero słodyczy i smażonego itp. sporo tych nawyków mi zostało, więc może i dziecko się załapie na zdrowe odżywianie. jak na razie to wprowadziłam system 5 posiłków dziennie i jakoś mi to idzie :)

2015-11-15 18:36

A nie kazdy ma mozliwosc chodowania wlasnych warzyw czy owocow i musi sobie jakos radzic,

2015-11-15 15:28

Nie można tego brać do siebie , żeby być pewna co je dziecko musiałabym być rolnikiem i wszystko sama sądzić, zbierać i mieć dużo zwierząt. Sama też bym musiała być masażem , bo nie wiem jak by ktoś oprawial mięso. Makaron i inne też bym musiała sama robić itd. Itd. Gotuje sama dla dziecka i nie wiem czy to co kupuje jest ekologiczne czy pryskane. Nie daje się zwariować i robię to co wydaje mi się najlepsze .

2015-11-15 15:25

Zgadzam sie z Toba beti nikomu sie nie dogodzi,

2015-11-15 15:10

klio nikomu nie dogodzisz. gotujesz - źle, bo niw wiadomo skąd warzywka wzięłaś, nie gotujesz - to znowu mówią, że leń. tak czy tak będzie źle. najlepiej robić wg własnego uznania, a gadanie innych puścić w niepamięć