Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Flipsy

Data utworzenia : 2015-05-31 12:09 | Ostatni komentarz 2015-12-26 14:04

rikitikitam

6863 Odsłony
80 Komentarze

Co myślicie na temat podawania dziecku flipsów takich typowo dla dzieci, np. z hippa? A co myślicie o flipsach takich klasycznych, które daje się już starszym dzieciom. Ostatnio znajoma właśnie się zdziwiła, że kupuję córce te z hippa, które jednak trochę kosztuję, bo ona daje swojemu synowi normalne flipsy, które są 10 razy tańsze. Może macie jakieś sprawdzone, w których nie ma soli czy cukru i które można by dawać malutkim dzieciom.

2015-12-26 14:04

małgorzata ja zaczęłam podawać około 6 miesiąca, niby żadnych wartości nie mają ale i też nie mają cukru itp.. przy chrupkach uczy się gryzienia itp :) a np z jabłkiem czy bananem sobie nie radzi, łatwiej mu chrupka złapać :) ale chrupki daje jeden ten duugi raz na kilka dni :)

2015-12-20 08:23

Zwykłe chrupki kukurydziane dawalam dziecku między 5 a 9 miesiącem życia. Po tym okresie przekąski składają się z owoców. Zrezygnowałam z chrupek , gdy zauważyłam , że córka je ich dość sporo a potem nie chcę innych posiłków.

2015-12-20 00:25

Ja podawałam synkowi zwykłe, bezglutenowe, kukurydziane flipsy dopiero po ósmym miesiącu. Tak na próbę. Smakują mu, ale nie daję mu ich zbyt często, bo moim zdaniem żadnych wartości odżywczych nie posiadają. Wolę dać owoc czy jakiś inny smakołyk. :)

2015-09-26 17:24

Do masowania dziąseł lepsza jest surowa marchewka. Ania zawsze ją z taką radością skrobie, że wszelkie inne banany i inne dobroci są za nic. A flipsami nas zaraziła i teraz kupuję duże paki tygrysków, bo jej wyjadamy :)

2015-09-13 23:14

Ja nie dawałam skórki od chleba tylko piętkę :P i Miśka nie źle sobie radzi :)

2015-09-11 17:56

Celka ma juz 6msc, chcialam sprobowac podac jej flipsiaka, wiekszosc i tak rozpusci sie badz zostanie wypluta.. ale tylko i wylacznie w mojej obecnosci oczywoscie

2015-09-10 09:47

Właśnie słyszałam że jak dziecko swędzą dziąsła to daje się skórkę od chleba, ale trzeba naprawdę uważać.

2015-09-09 22:54

Mój już spokojnie sobie radzi ze skórką ale wiem że samymi dziąsłami dziecko da radę oderwać kawałek i jeśli nie umie jeszcze dobrze operować jedzeniem na tyle aby się nie zakrztusić to nie powinno się dawać