Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Kawa dla dzieci / Zbożowa, cappuccino , rozpuszczalna ...Czy wasze dzieci piją kawę???

Data utworzenia : 2014-06-05 10:26 | Ostatni komentarz 2015-12-19 13:25

Magdalenamsl

8892 Odsłony
59 Komentarze

Ostatnio spotkałam się z dziwnym ,,, dla mnie przynajmniej dziwnym zjawiskiem..a mianowicie nasi znajomi daja swoim dziecią 4 i 5 letnim kawe do picia ...Zdziwiłam się i zapytałam dlaczego w ttym wieku daja im kawe o oni na to ,,, Bo lubią i już. Czy wy też się spotkaliście z takimi przypadkami a może sami dajecie kawe swoim dzieciom ??

2014-06-05 14:06

w dzisiejszych czasach już nic nie powinno nas dziwic ..dzieci w wieku przedszkolym kupują sobie puszki pepsi a wiadomo , ze i ona ma działania pobudzajace .. Nasz plac zabaw jest na terenie Orlika gdzie chlopcy graja w pilke ..jedna mama chłopca siedziała z młodszym synem na ławce na placu i przyszedł zmeczony po treningu chłopak z 6 podstawowki i pil energy drinki i nie puszeczke mała a butelkę ktora ma chyba ponad 05,l , skoro mama nie reagowała tzn ze jest wszystko w porzadkuu :D

2014-06-05 10:52

moniko samam się przeraziłam jak to zobaczyłam wiec pomyslalam ze podzielę się tym z wami na forum bo może tylko ja taka jestem jaka zacofana ,,,, a w zasadzie dzięki za watek mama caffe ... twój watek mi zaswital i przypomniał o tej sprawie ;)

2014-06-05 10:48

Nigdy predzej sie z tym nie spotkałam i w sumie wierzyc mi sie nie chce , ze są tak bezmyślni rodzice , którzy podaja dziecku rozpuszczalna kawe o.O Zbożowa kawkę dzieci mogą popijac z mleczkiem bez problemu ..jeśli chodzi o cappuccino to JA słyszałam ze jest na bazie prawdziwej kawy tyle ze `dopiekszona` i osobiscie odradzam :)