Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Ekologiczne potrawy nie muszą być drogie - kuchnia a`la babcia

Data utworzenia : 2013-01-27 18:30 | Ostatni komentarz 2015-03-04 13:53

Redakcja LOVI

5225 Odsłony
12 Komentarze

Ekologiczne jedzenie jest bardzo zdrowe, smaczne, ale i drogie. Jak więc wyżywić ekologiczną rodzinę ze średniej pensji? - Jest ciężko. Trzeba być pomysłowym. I poszukać inspiracji. Ja znalazłam je w kuchni naszych babć - wyznaje Marta z Poznania. Razem z mężem wychowują - i karmią! - trójkę dzieci.

2015-03-04 13:53

mraczek to tylko pozazdrościć takiego męża ;) My mamy sprawdzonych dostawców i sklepy i z nich korzystamy wiemy , że są świeże. Wedliny bierzemy od znajomego ktory sam robi , jaja mamy wiejskie ;) a warzywka owoce wlasne(oczywiscie nie wszystkie) na działce sama uprawiam i dbam z narzeczonym.

2014-03-30 17:26

My tez gotujemy sami w domu dla Jasia zupki i deserki też robię sama. I raczej nie używamy gotowych produktów w naszej diecie ,co do wędlin też robimy czasem sami a te ze sklepu jemy sporadycznie i powiem że wychodzi to naprawdę tanio, a jeszcze mój mąz jest takim cudotwórcą że za 30 zł potrafi zrobić obiad na 3 dni i jeszcze pasztecik do tego.

2013-09-24 16:41

ja też wolę gotować sama dla córeczki obiady ze słoiczka są dobre gdy nie zdążyliśmy ugotować obiadku albo na wyjeździe, do produktów ekologicznych mam dostęp bo mam rodzinę na wsi tak więc mamy zawsze warzywa i owoce zdrowe dla naszego dziecka

2013-01-31 20:22

Ja także wolę ugotować swoje, wiem co moje dziecko je :)

2013-01-29 17:18

Ja też preferuję gotowanie w domu, sama wiem co wkładam do garnka a co za tym idzie co zjada moje maleństwo

2013-01-29 16:11

Bardzo ciekawa wypowiedż. Dlatego tym bardziej uważam , że to co wyhodowane samemu bez sztucznych nawozów z dala od zgiełku ulic jest najzdrowsze.Podobno przez rtęć ( zatrucie metalami ciężkimi) dzieci chorują na autyzm.

2013-01-29 14:31

Zachęcam do porzeczytania mojej wypowiedzi w temacie "Słoiczek czy obiad robiony w domu." Podaję linka: http://lovi.pl/pl/forum/8/139

2013-01-29 10:13

my mieszkamy w mieście, ale wzięliśmy działkę i co roku na niej cos sadzimy ,siejemy i zbieramy plony. Mamy duzo drzew owocowych i np śliwka nas obsypała owocami w ub.roku więc mój Mąż Kochany powidła robił, które teraz zuzywamy dodając do kaszki lub na chleb dla małej :) cukinia, sałata, rzodkiewka, ogórki- swoje najlepsze ;)