Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

Jesienne smaki w diecie dziecka

Data utworzenia : 2013-11-05 11:47 | Ostatni komentarz 2015-03-04 12:14

Redakcja LOVI

3799 Odsłony
15 Komentarze

Jesień to piękna pora roku. Ale też często jest to czas pluchy i zmiennej pogody. Dzieci kaszlą, kichają, gorączkują. Za to stragany warzywniaków aż uginają się od naturalnych, dojrzewających w letnim słońcu witamin. Żal nie skorzystać. Poznajcie przepisy na jesiennie smaki.

2013-11-14 09:32

moja córka też do czasu lubiła zupę z dyni (posiekana dynia+por+ziemniak,gotowałam miksowałam dodawałam tymianek pycha) ale teraz się uparła i nie chce.Mam zamrożoną dynię,więc spróbuję za jakiś czas znów ugotować.Teraz ogólnie jest dobry okres na jabłka.Robię na bieżąco z nich placuszki małej, albo w cieście z konfiturą pycha

2013-11-13 16:54

moja córeczka uwielbia zupkę z dyni i ja też ;)

2013-11-06 21:22

Jesień to cudowna pora roku. Te kolory na talerzu, szeroki wachlarz warzyw sezonowych i wiele możliwości. Tak jak moja poprzedniczka od kilku sezonów zakochałam się w dyni i szaleję na jej punkcie. Wymyślam różne wariacje na temat zupy dyniowej, z różnymi dodatkami - pomidory, soczewica lub cieciorka. Pyszne, pokrzepiające i odżywcze dania.

2013-11-05 16:20

Ja uwielbiam dynię, a że sezon w pełni to wplatam ją we wszystkie prawie dania:) Dla mojego maleństwa właśnie dynię pomroziłam już na pierwszy posiłek będzie, choć ta odmiana którą posiadam dobrze się przechowuje i z całą pewnością pierwszy posiłek będzie właśnie z dyni.

2013-11-05 15:15

ja chyba się skuszę na jabłuszka z niespodzianką, dobry pomysł na podwieczorek

2013-11-05 13:39

Bardzo fajne przepisy - ja identyczne placki z cukinii czy też kabaczka robię dla całej rodziny tylko, że bez marchewki; ) Anita mi też nasuwają się na myśl kiszonki, lecz ja już mam w spiżarni pustki, bo wszystko zostało już spałaszowane przez mojego ukochanego kilka dni po zaprawieniu - ostatni mój schowany słoik zjedliśmy miesiąc po porodzie razem; D

2013-11-05 11:52

Droga redakcjo fantastyczny pomysł na placuszki z cukinii, musze koniecznie je wypróbować, zawsze sie zastanawiałam co można z niej przyrządzić dobrego ;) w najbliższym czasie wypróbuje i zobaczymy jak posmakują mojej kruszynce;) Dynia jest bogata w witaminy, jednak mój urwis za nią nie zbyt przepada od pierwszej łyżeczki ją wypluwała i tak jest po dzisiejszy dzień, moze z biegiem czasu cos się zmieni ;) Jeśli mówimy o jesieni od razu na myśl nasuwają mi się ogórki i kapusta kiszona która ma w sobie również mnóstwo witamin ;) warzywa korzeniowe polecam marchewkę z jabłkiem + jogurt naturalny mała ją uwielbia