Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Dieta (633 Wątki)

16 rad na zachowanie bezpieczeństwa przy jedzeniu

Data utworzenia : 2018-05-08 09:19 | Ostatni komentarz 2019-01-22 12:26

Redakcja LOVI

1492 Odsłony
12 Komentarze

Zwykle rodzice zastanawiają się, czy dziecko je tyle, ile potrzebuje i czy jego dieta jest dobrze skomponowana. Równie ważne jest jednak to, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie karmienia. Podpowiadamy, jak o nie zadbać na różnych etapach rozwoju malucha.

2019-01-22 12:26

Dla mamuśki z pierwszym dzieckiem artykuł rewelacyjny.

2019-01-09 23:50

Redakcjo LOVI odnosząc się do powyższego artykułu muszę stwierdzić iż u Nas używamy butelki lovi medical 250 ml i smoczków lovi.Gdy przeszlismy z mini na slow 3+ to zauważylismy po przechyleniu butelki, że mleko modyfikowane Bebilon Pepti samoczynnie cieknie dość szybko z butelki syn na początku ksztusił się po tej zmianie, teraz ze smoczka 3+ przeszlismy na smoczek medium 6+ i dziurka jest jeszcze większa a mleko po przechyleniu leci bardzo szybko.I co teraz? Zapewne to przez mleko Pepti bo jest dość rzadkie.Czy powinniśmy je zagęścić?Czy któraś z mam używających mleka Bebilon Pepti i smoczków lovi również to zauważyła?Na jakich smoczkach do butelek teraz jesteście? Mój syn skończył w grudniu 2018 6 mc.

2019-01-04 20:35

Co do chrupek kukurydzianych.. Hmmm od poczatku mowilam ze nie bede ich nigdy dawac swojemu synkowi poniewaz sama ich nie lubie bo przylepialy mi sie do podniebienia. Ktoregos jednak dnia bedac u znajomych widzialam jak ich coreczka w tym samym wieku co moj synek zajadala sie tymi chrupkami. Oboje mieli wtedy po 8 miesiecy (roznica miedzy nimi to 2 dni). Skusilam sie i ja. Stwierdzilam ze moze dzieci jakos lepiej je jedza. Dalam swojemu maluszkowi jednego po czym potem zalowalam poniewaz maly zaczal wymiotowac wlasnie tym chrupkiem poniewaz nie rozpuscil sie on tylko skleil w wieksze grudki i to go meczylo. Od tej pory jestem do tych chrupek uprzedzona i omijam je z daleka. Radze innym mamom na nie uwazac. Pozdrawiam

2018-05-25 14:14

Moja córka jak dostała zupkę z ryżem to się ksztusiła. Zupka była kupna. Jak córka dostała kanapkę z kiełbasą to już jej smakowało i zjadła całą. Oczywiście podaję córce to co widzę po niej co zje. Zresztą podaję córce do jedzenia to co ona chcę bo swego czasu był problem by w ogóle jadła.

2018-05-10 17:56

Po tym jak corka krztusiła się przy piersi przez pierwsze 3 miesiące, bardzo boje się tego wprowadzania pokarmów stałych, ale niedługo zaczynamy 6 miesiąc i powoli będzie trzeba o tym pomyśleć:)

2018-05-09 15:45

Ja źle wspominam przygodę z chrupkami u mojego starszego , wiec nie jadł ich później . Nie wiem czy się zdecyduje podawać je młodsze mu synkowi .

2018-05-08 16:26

Myślę, że informacje się przydadzą po porodzie;)

2018-05-08 16:11

U nas z chrupkami nigdy nie było żadnego problemu, są o tyle fajne, że rozpuszczają się w buzi. Na pewno warto zwrócić uwagę i podawać dziecku tylko to, na co jest gotowe. My jako rodzice znamy je najlepiej i łatwiej jest nam to ocenić, nie każde dziecko w tym samym wieku jest w stanie jeść to samo.