Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dwulatek i bajki

Data utworzenia : 2017-06-06 20:34 | Ostatni komentarz 2017-12-21 22:45

sylwia_1989

2392 Odsłony
26 Komentarze

Dziewczyny moj syn dwa lata i 3 miesiace wogole nie chce oglądać bajek. Niby niema nic niepokojacego ale dziwi mnie to ze nie chce i przez to bardzo ciezko go " zmusic" do skoncentrowania sie np do przczytania bajki albo chciaz obejrzenia obrazkow w tej książce. Czy sa tu mamy ktore tez maja takich wiercipietkow ? Niewiem czy to jakies zaburzenie czy poprostu taki charakter. Dodam ze gdy mu dam prawdziwa wkretarke śrubki czy inne narzędzia to potrafi majstrowac z godzine przy tym.

2017-06-08 08:47

No niby dobrze ale ja sobie tak mysle ze jak by umial sie skupic na bajce choviaz te 5 min to zobaczyl by ze tak sie postacie komunikuja za pomoca mowy. I wogole yakie 5 min wytchnienia dla mamy :-D a piosenki tez go nie interesuja popatrxy na 5 sekund powyglupia sie chwile i juz leci dalej :-)

2017-06-07 19:32

Każde dziecko ma inne zainteresowania:) Ja mam córkę a od zawsze mały majsterkowicz z niej:) Co do telewizji to może z jednej strony dobrze , bo jeszcze zdąży się naoglądać:) Ps. Może puść wesołe piosenki typowo dla dzieci:) Moja je uwielbia od małego:) a też nie zawsze interesowały ją bajki:)