Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Przedszkole calodobowe

Data utworzenia : 2016-10-08 08:53 | Ostatni komentarz 2016-12-14 22:42

Grimper_m23

3171 Odsłony
60 Komentarze

Dziewczyny czy spotkalyscie się z taką formą przedszkola? Zostawilybyscie tam dzieci? Mnie to bardzo zaskoczyło, raczej nie wyobrażam sobie zostawić dziecka w takim miejscu, mam wrażenie że mała balaby się, że zostawiłam ją tam całkiem. Z drugiej strony rozumiem, że jak ktoś pracuje i musi jechać w delegację, to jest to jakieś rozwiązanie. Ale chyba wolałabym poprosić dobra koleżankę czy kogoś z rodziny niż w takim przedszkolu. Jestem ciekawa Waszego zdania, czy któraś miała okazję wypróbować

2016-10-08 23:12

O takiej formie przedszkola również pierwsze słyszę. Nigdy się z przedszkolem całodobowym nie spotkałam i osobiście nie miałabym serca zostawić Synka w takim miejscu na całą noc. Dobrze, że moja mama nie pracuje a mój tato jest już emerytem więc gdybyśmy z mężem nawet musieli wyjechać to dziadkowie zostaliby z wnukiem. Gdyby nie rodzice na pewno szukała bym pomocy u znajomych lub u innych osob z rodziny.

2016-10-08 18:49

Jeszcze nie słyszałam o takim przedszkolu. Zdziwiona byłam jak ostatnio widziałam reklamę przedszkola otwartego od 6 do 21.30. W mojej miejscowości przedszkole otwarte jest od 7 do 15.30.Jednak najczęściej dzieci są odbierane o 13 godzinie. Nie powiem,że nie miałam problemu z odbieraniem córki o tej godzinie jak pracowałam-owszem miałam. Mojego dziecka w takim przedszkolu bym pewnie nie zostawiła.Natomiast wśród moich znajomych jest wielu rodziców,którzy mają problem,żeby zostawić u kogoś swoje dziecko.Takie przedszkole było dla nich rozwiązaniem.

2016-10-08 13:19

Wolałabym jednak u rodziny lub przyjaciół dzieci zostawić, tylko nie każdy ma taką możliwość, więc pewnie gdybym nie miała innej opcji to bym skorzystała. Dla dziecka musiałoby być to trudne. Mieszkam w małym mieście, gdzie mamy jedno przedszkole i zasadniczo dzieci chętne są wszystkie przyjmowane, zazwyczaj są miejsca. Więc myślę, że u mnie nawet takie przedszkole by nie powstało.

2016-10-08 12:15

O takim przedszkolu pierwsze słyszę . Swojego dziecka raczej bym nie zostawiła na noc w przedszkolu , no chyba żebym była w sytuacji bez wyjścia . Ale to musiało by być bardzo dobre przedszkole z dużą liczbą pozytywnych opinii i polecane przez znajome mamy , choć i tak miałabym wątpliwości . Inna sytuacja to jakby moja córeczka była starsza ,chodziła do przedszkola i sama by chciała zostać na noc , to pewnie bym się zgodziła , oczywiście gdyby tam chodziła dłuższy czas . Na razie w razie wyjazdu na szczęście mam mamę , która zostaje z dziewczynami . I dla mnie to jest najlepsza i najwspanialsza opiekunka dla moich dzieci i mogę z nią spokojnie zostawić dziewczyny.