Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Co was najbardziej rozczula u dziecka?

Data utworzenia : 2016-07-12 23:03 | Ostatni komentarz 2017-02-28 00:16

Malgorzata.Wolska-Kilic

4634 Odsłony
78 Komentarze

Dzieci, jako całość generalnie rozczulają. Dlatego, że są dziećmi. Kiedy widzę tzw.maślane oczka błagające o jakiś przysmak-to jestem ugotowana, kiedy dziecko słodko śpi to też mnie to rozczula, rozczula mnie mina, kiedy dziecko zamierza zapłakać i ma usteczka "w podkówkę". A jak jest u Was?

2016-07-13 14:46

Mnie wszystko rozczula w moim synku :) Jego oczka, usteczka, kiedy chce mu się płakać, uśmiech, stópcie, które kocham, uwielbiam i ubóstwiam i mogłabym je całować na okrągło :D To, jak zawsze woła mamę na "pomoc"i jak się do mnie przytula, tak sam od siebie i woła wtedy:"MAAAAMAAAAA" z taką miłością :) Kocham patrzeć, kiedy śpi, jest wtedy taki niewinny, bezbronny i tak całkowicie zależny od dorosłych. Dzieci, to jednak największy skarb, jaki można mieć w życiu :) Nie zamieniłabym mojego synka za żadne bogactwa i cuda świata, bo to On jest moim cudem :)

2016-07-13 11:41

Ja uwielbiam jak mój synuś nie widząc mnie dłużej(jak gdzieś wyjdę, czy jak jest chwilkę sam w pokoju i się bawi) zobaczy mnie i szczerzy do mnie te swoje dziąsełka:) rewelacyjne uczucie:) A tak jak już dziewczyny pisały każda chwila z nim spędzona jest cudowna:)

2016-07-13 08:42

Uwielbiam ten cudowny uśmiech, te wpatrzone maleńkie oczka. Wszystkie minki, zdziwienie malujące się na twarzy gdy widzi coś nowego i marszczenie czołka:-) a tak na prawdę to każda chwila jest cudowna

2016-07-13 00:20

Ja uwielbiam jak córka patrzy mi prosto w oczy. Lubię patrzeć jak opadają jej powieki gdy zasypia. I najważniejsze uwielbiam jak się uśmiechają te małe usteczka. No i jeszcze jak fika nóżkami.

2016-07-13 00:15

Każdy postęp mojej córki :najpierw pierwszy uśmiech, pierwsze zauważenie zabawki nad łóżkiem i zabawa tą zabawką, zabawa rączkami potem nóżkami, obrót na brzuszek, raczkowanie, pierwszy krok, pierwszy raz jak powiedziała magiczne słowo mama mogłabym wymieniać w nieskończoność, teraz uwielbiam jak chichocze i świadomie się wtula we mnie i wszystkie wypowiedziane na głos słowa dzisiaj to było "daj" Boże uwielbiam mojego dzieciaka :)

2016-07-12 23:08

Super temat :) Mnie najbardziej rozczulają malutkie stópeczki :) całuję, pieszczę, gilgoczę a synek ma ubaw. Ach i pierwszy ząbek - jak się uśmiechnął do mnie z tą malutką jedynką na dole to odleciałam. I kocham patrzeć jak "odpływa" przy karmieniu, widzę to szczęście i beztroskę :)