Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Co was najbardziej rozczula u dziecka?

Data utworzenia : 2016-07-12 23:03 | Ostatni komentarz 2017-02-28 00:16

Malgorzata.Wolska-Kilic

4635 Odsłony
78 Komentarze

Dzieci, jako całość generalnie rozczulają. Dlatego, że są dziećmi. Kiedy widzę tzw.maślane oczka błagające o jakiś przysmak-to jestem ugotowana, kiedy dziecko słodko śpi to też mnie to rozczula, rozczula mnie mina, kiedy dziecko zamierza zapłakać i ma usteczka "w podkówkę". A jak jest u Was?

2017-02-28 00:16

Uwielbiam jak tej mojej małej żabce uda się coś dobrze zrobić np.pomacha rączką na do widzenia.Spojrzy na mnie i na moją reakcję.A ja wtedy jestem taka dumna,że jej się to udało zrobić w odpowiednim momencie.Albo cieszę się z tego jak robi "brawo".Niby nic a tyle radości sprawia,że już tyle rozumie,rozwija się i czyni takie postępy. Uwielbiam też jak wraca ze szkoły starsza córka i obie tryskają ogromną radością na swój widok.

2017-02-27 11:48

Ja uwielbiam te male stopki i paliszki, takie tycie groszki :) No i malutkie raczki :) No i oczywiscie usmiech taki sliczny :*

2017-02-27 10:08

Jak moja Zuzia była malusieńka to rozszczulało mnie jak ją karmiłam , a ona patrzyła mi w oczka i trzymała rączką moje paluszki:) Teraz jak ma 3 latka rozszczula mnie gdy szczerze się przytuli i powie mi kocham Cię:) I gdy całuje mój brzuszek i się przytula do niego , bo wie ,że jest tam jej siostrzyczka:)

2017-02-26 22:08

Ja uwielbiam jak moja corka wyciaga raczki i wola mama, juz świadomie! Albo staje przy oknie i wola "tatoooo" jak maz wraca z pracy. Zarówno mnie i meza strasznie to wzrusza:)

2017-02-26 20:14

uwielbiam jak mój synek uśmiecha się i potem rączkami obejmuje szyjkę. ma dopiero 5 miesięcy wiec nawet mamamamama powoduje u mnie radość. Wiem, że nie jest to mama ale dla mnie to słodkości

2017-02-26 14:09

Dzisiaj, kiedy zwróciłam synkowi uwagę za niewłaściwe zachowanie, podszedł do mnie i powiedział: I tak ciebie kocham. Cała moja złość odpłynęła, a ja nadal przeżywam tak czułe i ciepłe słowa. Choćby dla takich chwil łatwo znieść trudy macierzyństwa tym bardziej, że moja dwójka dzieci wcale nie jest taka grzeczna jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. To takie diabełki- kochane i milusińskie.

2016-12-23 15:41

ojeju usmiech malca jest przepiekny. i kazda jego minka. i to ze jest taki malutki :) wlasciwie to wszystko :d

2016-12-21 22:01

Ostatnio synek podszedł do mnie jak siedziałam na dywanie,wcisnął mi się na kolana i przytulił mnie rączkami ;) Powiedział "ej mama! :)" i potem dał buziaka :* Nie wiem co go tak naszło.A mi w momencie łzy do oczu poszły.....Mój mąż zaczął się śmiać że wszędzie się wciśnie z tą małą dupka ;)