Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Pozwalać teściowej nosić ?

Data utworzenia : 2016-03-11 14:19 | Ostatni komentarz 2017-02-06 09:44

Kowalczyknatalaa

7048 Odsłony
108 Komentarze

Mój mały ma już 13 miesięcy . Gdy przyjeżdża do nas tesciowa cały czas go nosi . A tymbardziej ze maly umie sam chodzić .. Co radzicie? Dodam że teściowa twierdzi że lepiej wsYzstko wie ze dziecko trzeba cały czas nosić .

2016-03-11 23:35

ja również nie pozwalałam nosić swoich skarbów tylko że może u mnie była inna sytuacja ponieważ jestem mamą bliźniaczek i zawsze tłumaczyłam wszystkim że oni są tylko na chwilę a później ja zostanę sama i nie dam rady z dwoma na raz tylko że zawsze znajdzie się jakaś ciocia-babcia która stwierdzi że TY się na tym nie znasz że DZIECKO NOSZONE NA RĘKACH LEPIEJ SIĘ ROZWIJA

2016-03-11 22:09

to zalezy od dziecka. Ale np znam wiele dzieci, ktore były noszone przez kolkę czy przez cokolwiek innego i nie wymagają noszenia...

2016-03-11 15:31

Ja mojej mamie nie pozwalam nosić dziecka , bo moja córka wymaga potem tego odemnie . Tłumaczę jej , że później nie mogę dac sobie z nią rady , że nie mam jak ugotować, posprzątać . Skutki są różne , ale z czasem zrozumiała . Teraz bawi się z dzieckiem na podłodze .

2016-03-11 14:58

Czemu masz nie pozwalać? Jak jej kręgosłup nie boli to niech sobie nosi. Mały się do tego nie przyzwyczai. A ona się przynajmniej będzie cieszyć, że może wnuka pobawić. Przecież na pewno go bardzo kocha, więc między przez noszenie tak wyraża swoje uczucia :) Kiedyś też będziesz teściową i jak Twoje dziecko się wyprowadzi od Ciebie gdzieś, gdzie będziesz musiała przyjechać, a nie przyjść, to z pewnością też będziesz chciała nosić swojego wnuka czy wnuczkę. Wyobraź sobie, jak żona Twojego syna powie Ci, że nie masz prawa nosić ich dziecka... Nie byłoby to mile prawda?