Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Przerażający krzyk dziecka nocami

Data utworzenia : 2015-07-08 21:59 | Ostatni komentarz 2015-12-21 23:52

mamula104

7615 Odsłony
64 Komentarze

Moje koleżanki z forum, mam do Was pytanie o dziecko mojej przyjaciółki. Mały ma 16 miesięcy, od dwóch miesięcy budzi się w nocy z przeraźliwym krzykiem i płacze jej tak, że aż się zanosi. Synek był karmiony piersią przez rok, ale wówczas też miał płytki sen, ponieważ często się jej budził i zasypiał dopiero przy piersi. Maluszek ma alergię pokarmową i podejrzewała, że może to od tej alergii brzuszek go w nocy boli i się budzi. Ale odstawiła wszystkie alergeny, a problem pozostał. Czy miałyście może kontakt z takim problemem, macie może pomysł co z tym zrobić? Jej biednej brakuje już pomysłów i sił.

2015-07-09 09:28

Moja córka tak miała.Budziała sie z krzykiem,tak mocno płakała że nie szlo jej uspokoić. Lekarz stwierdził,że to bóle wzrostowe,bo fakrycznie łapała sie momentami za nózki.U Was takie cos nie wystepuje? Przeszło samo.

2015-07-09 08:37

Prawie każdej nocy jest pobudka i krzyk. Dlatego myślała, że może brzuszek go boli od alergii. Ale odstawienie alergenów, też nic nie dało.

2015-07-09 01:00

To noc w noc tak płacze? Mój chrześniak też tak budził się w nocy (ale nie każdą) i rodzice sobie to tłumaczyli że coś niedobrego mu się śni...

2015-07-08 23:30

roxi wspominała, że był szczepiony na mmr zgodnie z kalendarzem szczepień, ale to szczepionka może dać taki odczyn? roxi jeżeli to ten odczyn to jak to stwierdzić na 100% i jak pomóc dziecku? Beata jak sobie z tym radziłaś?

2015-07-08 23:12

Mamula u nas też to dość długo trwało, ale potem zaczęło to występować z mniejsza intensywnością. Jednak ja na miejscu rodziców udałabym sie do lekarza. Dziecko powinno mieć wykonane jakieś badania.

2015-07-08 22:55

hmm ja bym sie zastanowiła czy to nie odczyn po mmr.. Mojej koleżanki synek odkąd został zaszczepiony na mmr przeraźliwie krzyczał w nocy jakby go ktoś katował,przez 2 godziny nie mógł się uspokoić i to w tę samą noc się zaczeło po szczepieniu a to dziecko aniołek nigdy nie płakał nawet i za dnia się zdarzało też takie piski.. Przez ponad miesiąc dziecko nie było soba,potem przeszło i było już ok.. wspomniała coś?

2015-07-08 22:29

Beata, ale to już tak dwa miesiące trwa. Może to być tak długo?

2015-07-08 22:12

Mamula, a może to skok rozwojowy. Mój synek miał taki skok, w nocy wybudzał się z płaczem, a na dodatek machał rączkami i nóżkami identycznie jak przy odruchu moro ( tylko, że na niego było już stanowczo za późno ). Sytuacja była tak ciężka, że mały spał mi tylko na rękach, a ja musiałam go mocno przytulać, żeby nóżki i roczkinie podskakiwały. Co kilka minut synkiem tak szarpnęło i wtedy budził się z wielkim płaczem i był wystraszony. Na szczeście wszystko przeszło z czasem.