Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

zmiana czasu na letni /zimowy

Data utworzenia : 2015-04-02 14:51 | Ostatni komentarz 2016-11-20 10:47

rikitikitam

5164 Odsłony
43 Komentarze

Dziewczyny powiedzcie mi, czy Wasze dzieciaczki również mają poprzestawiane pory spania przez tę zmianę czasu? Moja córka zwykle chodziła spać o 21 i wstawała o 5 na jedzenie i później o 7 już na zabawę. A teraz potrafi do 23 nawet siedzieć i zamiast spać dłużej to wstaje koło 6 i ani myśli, żeby spać dalej. Dzisiaj zafundowała nam pobudkę o 5 20 i był ryk jak chcieliśmy ja położyć do łóżeczka. Dlaczego tak się dzieje? Przecież takie maleńkie dziecko nie zna się na zegarku.

2016-11-20 10:47

U nas wyjątkowo szybko poszło. Pierwszą dobę przesunęłyśmy drzemkę, a potem już ładnie wszystko się unormowało i wróciłyśmy do godzin drzemek i spania na nowy czas. Choć ten jeden dzień trzeba było się przemęczyć z marudą. Za to dzisiaj pół nocy nie spała i pewnie ząbki...

2016-11-10 14:30

w naszym przypadku córeczka totalnie nie zwróciła uwagi na zmianę czasu a nawet jej się pogorszyło bo chodzi jeszcze później spać jak przed zmianą chodziła spać 20/21 tak teraz chodzi 22/23 mamusiu litość przecież to powinno w drugą stronę działać w jej przypadku a tu taki klops....

2016-11-09 23:32

Iwona z ząbkującym Maluchem faktycznie jest ciężko. Mój Synek ostatnio przespał całą noc ale to tylko jednorazowe i następnej nocy już normalnie się budził. Jednak wczoraj Synek spał od 3 do 11:30 więc i my z mężem mieliśmy możliwość się wyspać.

2016-11-09 16:19

Sama nie pamiętam już kiedy przespałam całą noc..było to pewnie 6 lat temu przed zajściem w pierwszą ciążę i również czekam na noc po której obudzę się rześka i wypoczęta :) jednak jestem świadoma tego, ze szybko to nie nastąpi tym bardziej, że synek ząbkuję i mamy tyle pobudek w nocy, ze nie policzę ich na rękach może gdybym dodała nogi to bym się wyrobiła ;-)

2016-11-09 11:54

Dzięki za życzenia, dziś co prawda się nie udało i byłyśmy z córą od 2 w nocy do 4 na nogach, ale może jutro. Nie tracę nadziei :P Fajnie, że Wam dzieciaki i zmiana czasu nie dały tak popalić :) Aleks, zdrowiej szybko :)

2016-11-09 11:42

My nie odczuliśmy zmiany czasu. Udało nam się bardzo fajnie bo Synek tej nocy jakby dłużej spał więc drzemki były o tych samych porach kąpiel również i pobudka w poniedziałek normalnie jak zawsze pomiędzy 7-8. Teraz mamy troszeczkę gorzej bo przechodzimy przez skok rozwojowy ale dzisiaj na szczęście jest już lżej. :) Ufff oby do lepszego. Dla mnie też ta zmiana jest gorsza bo nie lubię jak szybko robi się ciemno. Jestem wtedy jakby mniej ogarnięta i zorganizowana. Michalina mam nadzieję, że u Was szybko minie i wyśpisz się w nocy i masz racje zresztą każdej z nas się to przyda. Aleks wracaj do zdrowia!

2016-11-08 20:10

U nas nadal tragedią zanosi, mały rozregulowany na maksa, nie możemy go przestawić. Zasypia nam po 17, ale to co odstawia w nocy to klekajcie narody! :) przestałam się łudzić ze się kiedyś wyśpię. Może za 18 lat :)

2016-11-08 18:55

U nas całe szczęście nie odczuliśmy zmiany czasu :) Córka pierwszy dzień poszła jakby godzinę później tak samo jak synek i córka wstała o tej porze co zwykle czyli po 7 rano natomiast synek około 6 nic sie nie zmieniło. Dla mnie osobiście ta zmiana czasu jest na gorsze ale głównie ze względu na to, ze szybko robi się ciemno i trzeba palić sztuczne światło a przez to gorzej męczą się oczy i boli mnie głowa ;///