Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dzień dziecka w wieku 1,5-2 latka

Data utworzenia : 2015-02-12 11:46 | Ostatni komentarz 2015-03-01 17:07

greymagpie

3818 Odsłony
17 Komentarze

Macie jakiś schemat jak spędzać czas z takim dzieciaczkiem, bo powiem szczerze ze czasami brakuje mi pomysłów...

2015-03-01 17:07

uwielbiam drewniane zabawki :D do Ikea będę się niedługo wybierać to się rozejrzę :) i co się okazało! moje dziecko ubóstwia plac zabaw, wiaderko i łopatkę :D więc do południa po śniadaniu wychodzimy na plac zabaw :) cuda się dzieją :D

2015-02-27 07:51

greymagpie polecam .. Ale jeśli masz możliwosc to te z Ikea drewniane są moim zdaniem lepsze :)

2015-02-25 15:36

takiego klauna widziałam i zastanawiałam się nad kupnem :) teraz piękna pogoda wiec wiaderko w ruch i idziemy się piaskować :D

2015-02-24 09:22

U nas nadal klocuszki - kształty są na czasie ..i z pepco mam takiego klauna z kolorowymi kółkami ktore się układa od największego do najmniejszego i też lubimy :)

2015-02-23 19:45

Ooo... Tablica jest super... Mój maluch ma 22 miesiące i od 2 miesięcy ma tablice i kolorowe kredki i baaardzo lubi nimi malować, czasami zabraknie tablicy i musi kontynuować na ścianie :P a takie pudełka z klockami gdzie można dopasować kształty, albo kółka które się układa w piramidzie? U nas też przez pewien czas to był szał :)

2015-02-23 18:53

tablica albo sa teraz fajne sciany dla kreatywnych dzieci ...ale to juz wiekszy koszt ... Jedna ścianę na bazgroły fajnie wygospodarować ... Można bawić się poprzez naukę a jak wiadomo wieksze lepiej zapamietujemy ..liczenie , alfabet ..zwierzęta i kolory pisane dużą czcionką :) my ostatnio dużo liczymy ....uczymi się literek ..mały ma 2 lata wiec wiadomo ze nie zacznie robic tego sam ale wierzę ze dużo daje takie powtarzanie ..a ta zabawa bardzo mu się podoba ..liczymy wszystko i wszedzie ..lacznie ze schodami heh :)

2015-02-18 11:09

No o tablicy w sumie nie pomyślałam a to tez fajna sprawa :) Pieczątki się u nas jak na razie nie sprawdziły. Wszystko było opieczętowane ale nie kartka :D Ale książeczki z naklejkami sa ok :) Kredki drewniane są bardzo fajne :) albo takie których nie trzeba ostrzyć :D takie o: http://allegro.pl/kredki-progresso-koh-i-noor-24-kol-bezdrzewne-i4976227463.html

2015-02-17 12:39

Ja jak byłam mała dostałam takie meega grube kredki ale drewniane ...Jeny - nie do zdarcia ...tata albo dziadek zawsze ostrzyli je nożykiem :) http://allegro.pl/drewniane-kredki-12-szt-naturalne-grube-szkolne-i5027028592.html oooo znalazłam heh :) Jeszcze dodam , że mój synuś bardzo lubi spedzać czas" pieczatkujac " kupilam mu pieczątki i fajnie się tym bawi ..Jesli chodzi o 2 lata i wiecej to polecam tablice i kredy kolorowe :) ja niebawem takie kupie :)