Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Dziecko zostawione w samochodzie

Data utworzenia : 2014-04-02 08:43 | Ostatni komentarz 2016-01-07 12:55

konto usunięte

16050 Odsłony
150 Komentarze

Zostawiliście kiedyś dziecko zamknięte w samochodzie lub znacie kogoś, kto zostawił, lub chciał zostawić? My ostatnio z moim mężem byliśmy na zakupach oczywiście z Jasiem i co z tego że spał wzięliśmy go ze sobą. Ale na parkingu zauważyliśmy śpiącego maluszka tak ok roczku w aucie i co mój mąż został przy tym samochodzie a ja poszłam do budynku i ochroniarz przez megafon poszukiwał matki i przyszła do samochodu z wielkimi pretensjami że nie było jej zaledwie kilka minut i co nas to obchodzi i wiecie co żałowałam że nie zadzwoniliśmy od razu na policję. Ochroniarz ja opierdzielił ale nie zrobiło to na niej żadnego wrażenia. A zbliż się lato i takie moga się zdarzać , co robić w takim wypadku po moich doświadczeniach dzwonić na policje może mandat taką matkę trochę otrząśnie . A czy wy miałyście takie doświadczenie z taka sytuacja ?

2014-04-08 21:57

przeraża mnie takie coś ...nie . Nigdy nie zostawilismy dziecka w samochodzie w domu NIGDZIE ..i nigdy tego nie uczynim. Dreszcze mam kurcze :(

2014-04-08 21:54

Nie spotkałam się z taką sytuacją, ani nie zostawiam Małej samej w samochodzie. Kiedy wybieramy się na zakupy, a Lena zasypia w drodze, jedno z nas zawsze zostaje z nią, jeżeli nie chcemy jej budzić, natomiast kiedy jestem sama, nie mam innego wyjścia i zawsze ją zabieram. Nie wyobrażam sobie jak można postąpić inaczej.

2014-04-08 12:34

Ja raz zostałam w aucie :D Już wam mówię jak to było: Moja mama pracując w pewnej gazecie jeszcze, razem z wujem naczelnym musieli jechać do makro po pierdoły biurowe. A ja mając lat 8 mniej więcej uparłam się, że pojadę z nimi. Mama uprzedziła mnie, że do sklepu mnie nie wpuszczą i że będę musiała czekać w samochodzie (maluch), a ja się z ochotą zgodziłam. Wtedy jeszcze parking makro nie był zadaszony, więc słońce dawało ostro. Najpierw byłam kozak, uchyliłam sobie okno z tyłu, żeby mieć powietrze, ale jak zobaczyłam ludzi, kręcących się po parkingu to spanikowałam. Bałam się, że ktoś mi krzywdę zrobi, albo porwie, no i pozamykałam okna. Po paru chwilach było mi już tak gorąco, że z tego upału zasnęłam. Na szczęście mama z wujkiem szybko wrócili. Ale powiem wam, że wtedy moja mama powinna mi kategorycznie zabronić jechać i kazać zostać w domu. Kto wie, może 10 minut później bym straciła na spaniu przytomność? W życiu nie zostawiłam małej w aucie, nawet jak pod sklep osiedlowy podjeżdżam po jedną rzecz.

2014-04-02 09:39

Dziewczyny ja cholernie żałowałam że jednak nie zadzwoniliśmy na policję miałaby baba nauczkę, może następnym razem by się zastanowiła.

2014-04-02 09:36

Nie wyobrażam sobie, żebym miała zostawić dziecko samo w samochodzie nawet na chwilę.. Po pierwsze dziecku mogłaby stać się krzywda, a w upał to już w szczególności, mogłoby zostać porwane itd.. Nie wyobrażam sobie, żeby na chwile zostawić dziecko samo w domu, a co dopiero w samochodzie.. A oglądając filmik wyżej, który dodała 'mamunia' aż się popłakałam, masakra jak niektóry ludzie potrafią być bezmyślni to się w głowie nie mieści. Ja osobiście nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją, ale jak najbardziej zgłosiłabym to ochronie, bądź też policji a w upał bym nawet i szybę wybiła jakby była taka konieczność!

2014-04-02 09:08

Już gdzieś wkleiłam ten link ,wkleję go tutaj każdy rodzic powinien go obejrzeć ku przestrodze: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNDWN8KDVSM Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i nigdy nie zostawiła bym dzieci samych w pozamykanym samochodzie,niestety ludzie są bezmyślni i tak robią.Ten filmik w zeszłe lato krążył po internecie,a kilka dni później Lubawie matka zostawiła pod sklepem na upale córeczkę.Całe szczęście wszystko kończy się szczęśliwie dla dziecka,a matka dostaje 200zł mandatu.