Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Małe dziecko (439 Wątki)

Mama do pracy - dziecko do przedszkola ?

Data utworzenia : 2013-10-15 16:09 | Ostatni komentarz 2014-06-26 19:37

konto usunięte

13342 Odsłony
114 Komentarze

Właśnie oglądam Rozmowy W Toku i jest bardzo ciekawy temat . Jakiego wy jestescie zdania ? Mama powinna z dzieckiem zostac w domu aż do etapu SZKOLNEGO ?

2014-06-26 19:37

mamuska to i tak niezła reakcja ..spodziewałabym sie raczej oburzenia :)

2014-06-26 16:48

Najgorsze, że palacze czasem nawet nie kontrolują się i palą właściwie nieświadomie. Ja już nie raz miałam niestety taką sytuację, że komuś musiałam zwrócić uwagę i ta osoba była zdziwiona, nie faktem że zwracam uwagę ale faktem, że faktycznie pali papierosa przy dziecku.

2014-06-23 15:43

ja tez bym sie nie szczypała i nie szczypie ..jesli Kapi do tescia pobiegnie do kuchni to zaraz mówię , że niech dziadek sam pali a nie z wnukiem :)

2014-06-23 13:44

Mamuśka ja po prostu bym poprosiła o zgaszenie papierosa, choć nigdy nie byłam w takiej sytuacji, bo znajomi wiedzą, że nie palę i zapach mi strasznie przeszkadza. Więc przez moją fobię Oliwier też nie wącha smrodów z papierosów ;)

2014-06-23 13:37

Ja w sumie to miałam na myśli, co robicie jeśli ktoś podchodzi do waszego dziecka z fajką. Mamusiek pchających wózek z papierochem też nie zaczepiam - własne dziecko trują, że nie wspomnę o ciężarnych z papierosami w ustach - tragedia. Raz koleżance w ciąży delikatnie zwróciłam uwagę, że może powinna pomyśleć aby chociaż ograniczyć, to jej partner pouczył mnie, że to bardzo niezdrowo jeśli tak nagle ciężarna,rzuci palenie i to wręcz niebezpieczne, a poza tym organizm sam w ciąży decyduje co jest mu potrzebne i jeśli by to jej szkodziło to pewnie by sam odrzucił papierosy poprzez wstręt do nich. No dramat. Śmiać mi się chciało, bo 13 letnia córka tej koleżanki spojrzała na tego swojego "nowego tatusia" z politowaniem i wprost mu powiedziała, żeby głupot nie pieprzył, bo to się nazywa zatruwanie dziecka.

2014-06-21 09:33

Mraczku my tez nie palimy i grzecznie informujemy ze jak ktos chce to spacer na doł przed blok a jesli prania nie ma to na balkon ... A takich kobiet z papierosem w rece + wozek jest pelno u nas w miescie .. wstyd by mi było ...jesli pala to kurcze ..nie przy dziecku i nie na ulicy ...nie swiadczy to dobrze o takiej osobie ..nie wazne czy to ojciec czy matka..babcia czy dziadek ';)

2014-06-21 07:55

Monika jak przeczytałam wpisy to nie mogę uwierzyć że rodzice mogą być tak nieodpowiedzialni, ja na szczęście z paleniem u mnie w domu nie mam problemu bo absolutnie nikt nie pali i super, choć mam koleżanki które umawiają się we 2 -3 i cyk dzieci stoją w wózkach a one na papieroska i dmuchają na nie tym dymem .

2014-06-20 13:25

Może jestem dziwna lecz uważam że bez matki w domu dom nie nie jest w stanie porządnie funkcjonować jak pracowałam to po pracy nie miałam siły już na nic w domu a wiadomo jak przychodzi dziecko obowiązków jest jeszcze więcej. Chcę swojemu dziecku poświęcić jak najwięcej uwagi gdym pracowała ominęły by mnie najważniejsze momenty z jego życia. Do pracy pójść jeszcze zdążę a dzieciństwa swojego dziecka drugiego raz nie przeżyje.