Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Histeryczne napady płaczu

Data utworzenia : 2016-10-16 15:46 | Ostatni komentarz 2016-11-01 21:58

Paulina Kowalskax

3443 Odsłony
13 Komentarze

witam , od wczoraj corcia ma straszne napady płaczu , wszytsko moze byc dobrze , lezy sb , smieje sie i wg a tu nagle straszny napad placzu , jakby ccos sie jej dzialo , jeszcze gorszy placz niz przy kolkach . powtarza sie 3-4 razy w cigu dnia . Zasypia i obudzi ja nawet kichniecie czy ruch , gdy przed tem nie przeszkadzalo jej odkurzanie . a spi moze 20-30 min i koniec , czy to normalne ? zglosic sie do lekarza , dodam ze mala ma 2 mies a placz trwa nawet do 1 godz ,do puki sie nie zmeczy i usnie

2016-10-17 00:23

A mnie się wydaję,że jednak coś jej dolega.Gdy ją boli to płaczę.Ja jutro bym pojechała do lekarza.Konkretnie ją zbada czy to gardło a może uszy czy coś jeszcze innego.Masz powód do niepokoju to trzeba to skontrolować.

2016-10-16 23:29

Również uważam że powinnaś nagrać zachowanie córki i pokazać pediatrze. Ale też może to być skok rozwojowy. Daj znać co powiedział lekarz.

2016-10-16 21:51

dziekuje bardzo za odp , jutro wybierzemy sie do pediatry :)

2016-10-16 20:38

Paulina to może być skok rozwojowy , albo coś ją zaczyna boleć i w tym momencie zaczyna płakać . Najlepiej jak skonsultujesz to z pediatrą powiesz jak to wygląda, a najlepiej nagraj filmik i pokarz później ten filmik lekarzowi jak ta sytuacja z płaczem wygląda u Twojego maluszka . Lekarz jak zobaczy będzie lepiej wiedział , jak to wygląda u twojego maluszka z tym płaczem .

2016-10-16 19:05

Hmm być może ma skok rozwojowy. Oczywiście możesz się udać do pediatry, wtedy na pewno dostaniesz wyczerpującą odpowiedź. Gdy płacze spróbuj włączyć na przykład suszarkę - może ją to uspokoi. U nas działa, gdy mała marudzi i płacze i nie wiadomo o co jej chodzi. Takie maluszki do trzeciego miesiąca przypominają sobie wtedy jak były w brzuszku - tam podobno słyszały tego typu dźwięki.