Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1082 Wątki)

Jak ubierać noworodka?

Data utworzenia : 2013-04-21 23:17 | Ostatni komentarz 2020-03-16 23:34

aggggga

30146 Odsłony
113 Komentarze

Witam dziewczyny, jestem tu nowa i zaznaczyć chcę, że to będzie moje pierwsze dzieciątko więc jestem zielooooooooona. proszę doradźcie jak ubierać noworodka? Wiem, że nie należy go przegrzewać, ale też nie chcę go przeziębić. W szkole rodzenia położna kazała przygotować do szpitala grube rzeczy i baaaaaaaaaaaardzo gruby koc....więc na początku trzeba tak ciepło ubierać tak? A później normalnie? ale kiedy to jest to później?:) Wiem, że pytania mogą wydawać się śmieszne ale ja nigdy nie miałam doczynienia z noworodkiem....Dodam jeszcze ze urodzi sie pod koniec czerwca wiec pewnie będzie baaaardzo ciepło.....

2020-03-16 23:34

U nas w upały koszulka na ramiączkach nawet do spania. A zima miała taki ciepły kombinezon ze do auta pod spodem miała tylko body z długim a na spacer jeszcze sweterek

2020-03-16 23:09

To prawda jedna warstwa max w takie upały. Ciekawe jakie w tym roku będzie lato.

2020-03-15 20:37

My w te upalne lato latalismy w samym pampersie, a jak wychodzilismy na spacer, to okrywalam lekka pieluszka, albo koszulka na ramiączkach. A tak w ziemie to tak jak ja + jedna warstwa. 

Konto usunięte

2020-03-15 14:27

My latem znów z odparzeniami się zmagaliśmy, wszędzie w zgięciach musiałam sypać puder albo mąkę ziemniaczaną, nawet jak spał na rękach u nas to policzek sobie odparzał często 

2020-03-15 09:36

Ja młodego chyba w samym pampersie trzymałam i zakrywałam pieluszką wózek, bo inaczej miał potówki

2020-03-14 21:27

Paulinek ja podczas dużych upałow nakładalam tyko sukieneczkę. Machała nogami więc było widać pampers ale nie przejmowałam się tym a czapeczki nie zakładałam tylko opaskę żeby w uszy nie nawiało

Konto usunięte

2020-03-14 16:49

Dla mnie najtrudniejsze było ubieranie bobasa w lato i upały... sama miałam ochotę zdjąć wszystko, ale dziecka do pieluszki rozebrać na spacerze to było tak głupio... z resztą już bez czapeczki budziło oburzenie przechodniów 

2020-03-09 16:25

Kontrola jakości- i robisz to idealnie. Póki dziecko tylko leży lub siada, a nie chodzi, to jedna warstwa więcej niż dla nas, to idealne rozwiązanie.