Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

noworodek nie chce spac

Data utworzenia : 2016-02-16 14:52 | Ostatni komentarz 2016-04-01 23:03

s.faberska

3278 Odsłony
31 Komentarze

Drogie mamy mam coreczke 14 dni.od 4 dni mala nie chce isc spac po kapaniu gdy ja kolyszemy na rekach spi gdy piers ciagnie tez zasnie ale gdy chcem ja tylko polozyc zaczyna plakac i tak do 24 godz.najlepiej to by byla caly czas przy piersi Niewiem co sie dzieje jak mam to rozwiazac,moze mial ktos taka sytuacje.

2016-02-28 22:57

Ja bym wypróbowała smoczek u mnie mały już ze szpitala wychodził z pierwszym smoczkiem :)

2016-02-26 22:44

Moje maleństwo najlepiej spało na moich piersiach :) zapach mleczka uspokajał i to była moja najlepsza metoda dla uśpienia noworodka :)

2016-02-25 10:25

może jest przytulaśna, niektóre dzieci tak już mają, rozumiem że to może być problem i męczyć. a podajesz małej smoczka? bo może ma dużą potrzebę ssania, nie koniecznie pije mleko ale woli sobie potrzymać..

2016-02-19 15:35

Moze potrzebuje Twojej bliskości? Niektóre dzieciaczki takie są, że potrzebują mamy i koniec :) Jak np kładziesz córcię do łóżeczka to zawsze dawaj jej pieluszkę tetrową lub twoją bluzkę. Dzieci uwielbiają zapach mamy, więc na pewno poczułaby się bezpieczniej :) Bo usypianie na rękach jest ok, ale jak dziecko jest małe, a co później? Przecież dzieci rosną i stają się coraz cięższe...

2016-02-16 21:12

U mnie dokładnie tak było. Synek długo nie chciał spać sam w łóżeczku. Najlepiej z nami w łóżku i przy piersi. Nic z tego co próbowaliśmy na poczatku nie działało. Później z czasem spanie na klacie tatusia pomagało synkowi zasnąć ale i tak większość nocy ze mną przy piersi. Dopiero jak miał 3 miesiące wyglądało to normalniej. Juz od 20 do 24 spał sam w łóżeczku. Tylko u mnie w ciagu dnia wcale dużo lepiej nie było. W ciagu dnia zasypiał przy piersi lub w wózku. I w aucie. Inaczej kiepsko było. W sumie jedynie co może pomogło to rytuał wieczorny i upór męża bo mi wieczorem już sił brakowało. No i kładzenie synka na brzuszku na klacie taty i uspokajanie. Zasypiał twardo;) i kąpiele chyba synka rozbudzały. Tulenie i kolysanie u nas nie działało. A może maleństw jest zbyt rozbudzone lub za dużo śpi w ciągu dnia?

2016-02-16 17:08

I mamy na rękach i przy piersi dziecko czuję się bezpiecznie . Spróbuj otulic dziecko w kocyk lub rożek , dac dziecku smoczek . Uspij na rękach i odłóż do łóżeczka. Możesz też spróbować żeby partner tak uspal dziecka . Maluchy szybko przyzwyczajaja się do dobrego dlatego chcę być kolysane.

2016-02-16 15:59

Może jeśli lubi kołysanie to zainwestować trzeba w bujaczek lub huśtawkę na zasilacz lub baterie ? Najlepiej jakbyś miała możliwość wypróbowania bądź pozyczenia od kogoś by zobaczyć czy jest efekt??? Co do kąpieli niektóre niemowlaczki rozbudzają się po niej inne idą spać musisz sama to zaobserwować jak jest w twojej sytuacji czy kąpiel działa kojąco czy rozbudzajaco. A kołysanie w wózku lubi ? Może jakiś spacer jeśli pogoda dopisze ??? Oczywiście nie po kąpieli