Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

.... w poczekalni.

Data utworzenia : 2015-12-13 16:23 | Ostatni komentarz 2015-12-24 14:28

E.Machulak

2339 Odsłony
22 Komentarze

Czy wam mamom zdażyło się kiedyś czekać z niemowlakiem w kolejce np. U lekarza i musiałyscie się upominać żeby was ktoś przepuścił bo dziecko małe i płacze. Czy w waszym otoczeniu są ludzie uprzejmi i kulturalni czy też nie zwracają uwagi ze to maleństwo nie rozumie ze trzeba czekać na swoją kolej i ze należało by je przepuścić? ??!!!

2015-12-14 20:23

Mnie nigdy nie przepuścił nikt. Jeżeli dziecko jest malutkie to muszą przyjać prędzej,to pielęgniarki powinny się tym interesować. Może głupio ale kurcze taki noworodek jest bardzo słaby jeszcze,moze złapać wszystkie choroby i nie mozesz go narażać. Mi raz lekarz kazał czekać z 2 miesięcznym gorączkującym dzieckiem w poczekalni gdzie było 14 dzieci-był to listopad. Każde kaszlało i kichało a były starsze od mojego. Poszłam się wykłócić do pielęgniarek że te dzieci przynoszą choroby ze szkoły i z przedszkola i ja swojego dziecka narażać nie mogę. To na mnie nakrzyczała ze mam czekac. Zmieniłam przychodnie. W drugiej przychodni lekarka za głowę się złapała i powiedziała że takie dziecko do 12 miesiąca powinno wejśc bez kolejki i oni tak praktykowali. Nie było nigdy w poczekalni przedszkolaków i niemowlaków.

2015-12-14 19:54

Od urodzenia synka niktcnas niecprzepuscil nigdy podczas wizytu u lekarza dzieci ktore mialy po 14 lat wchodzily przed niemowlakiem. Jedynie kak bylam w ciazy z drugim dzieckiem zdarzylo sie ze przepuscili. Mnie w kolejce w sklepie moze 2 razy.

2015-12-13 23:16

W piątek szybko musiałam załatwić skierowanie na badania bo moja córcia idzie do szpitala, zadzwoniłam do lekarza wcześniej czy mogę podejść on natomiast powiedział że mam podejść po 14 do przychodni bez kolejki on mi przekażę skierowanie i wytłumaczy co gdzie jak... Wchodzę na poczekalnie 3stare baby i facet na wózku. Nikt mnie nie przepuscil dopiero kobieta z dzieckiem młodszym od mojej Gosieńki nas wpuscila. Tylko siedzą i się pytają na którą masz jak i za nic w świecie nie przepuszcza.

2015-12-13 21:30

Jak córka miała 4 tyg byliśmy z nią u lekarza ortopedy na drzwiach pisało dzieci do lat 6 wchodzą bez kolejki a ludzi w kolejce do ortopedy ze 20 my jako jedyni z dzieciątkiem a w kolejce więcej samych starszych osób. Pchają się do drzwi na tzw. "Hama" mała zaczęła nam się budzić i marudzić nikt nas nie przepuszczal a staliśmy prawie przy drzwiach nagle jakąś kobieta starsza wbiegła szybko do gabinetu aż się z mężem popatrzylismy ze zdziwieniem na siebie i zdumieniem no cóż.. po chwili wyszedł lekarz i wyprosił ta kobietę i kazał nam wejść. Przebadal nam małego - wyszliśmy i zaczęliśmy się ubierać to ludzie szeptali ale ma się znajomości ... mąż się wkurzył i głośno krzyknął zeby sie nauczyli czytać Ludzie są w naszym kraju strasznie hamscy ... ale zdążają się i wyjatki

2015-12-13 21:17

raz mi się zdarzyło iść do lekarza z synkiem jak miał 2 miesiące to mnie przepuścił jeden pan. Ja w sumie i tak tylko po receptę szłam. A tak za każdym razem musiałam czekać. Ostatnio w sklepie(byłam na zakupach z moją mamą) była znajoma mojej mamy z dwójką dzieci - chłopcem i dziewczynką. Dziewczynka bardzo płakała, bo chciala ciągnąć koszyk, a był dla niej za ciężki(mała wyglądała na około 2,5 roku) a tam komenatrz od starszej kobiety:"A co ty dziecko takie niegrzeczne jesteś? może ja cię zabiorę co?" a matka nie zareagowała...

2015-12-13 17:17

Raz tylko ustalili mi kolejkę w sklepie . RAZ a dziecko ma już 14 miesięcy . Ludzie wolą nie widzieć i nie słyszeć. Jeszcze można usłyszeć komentarz, że ich dzieci nie płakały. Dzisiaj byłam w sklepie - ja w ciąży z marudnym 14 miesięcznym dzieckiem . Fakt dziecko nie jest już małe. Źle się czułam a jeszcze stara baba próbowała się wepchac przede mnie! Nie miałam dużych zakupów , brałam ledwie dwie rzeczy .