Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

powtarzanie badań przesiewowych

Data utworzenia : 2015-08-19 13:54 | Ostatni komentarz 2015-09-07 10:29

S.Kaleta

19407 Odsłony
20 Komentarze

Moja córcia ma obecnie 5 tygodni. Tydzień temu przyszedł do nas list z bibułką, celu powtórzenia badań przesiewowych, z uwagi na niejednoznaczny wynik. Staram się myśleć pozytywnie i nie martwić się na zapas ale nie mogę przeboleć tego, że od tygodnia próbuje znaleźć placówkę/osobę, która pobierze krew mojemu dziecku! Położna twierdzi, że to zadanie dla pielęgniarki, pielęgniarka, że położna a w szpitalu uważają, że potrzebne jest skierowanie! Paranoja. Czy któraś z was spotkała się z takim problemem? Już brak mi sił...

2015-09-07 10:29

u mnie w przychodni jest przydzielona pielegniarka srodowiskowa która musi mi takie zabiegi ewentualnie przeprowadzic. na szczescie to fajna "babka" i zawsze pomocna. dobrze że wkoncu sie udało. ja np. nie dałabym rady sama..

2015-09-01 08:36

no to szczerze Ci powiem ze tylko wspolczuc jej takiej wiedzy. nie wiem dlaczego ona w ogole pielegniarka jest skoro podstawowych pojec nie zna. hmm

2015-09-01 07:39

około 40-tki

2015-08-31 23:10

S.Kaletka to pewnie byla mloda pielęgniarka???

2015-08-24 18:45

Najważniejsze, że napisano Wam, że nie ma ewidentnych cech wskazujących na chorobę. Uff. A tak czasami jest, że jakaś substancja w naszym organizmie nie mieści się w normach laboratoryjnych, wcale nie przeszkadzając w prawidłowym rozwoju. Głowa do góry :-)))

2015-08-24 18:03

A dowiadywałaś się sama czy to "tylko taki urok"? Szczerze? W śród rodziny i znajomych jeszcze (na szczęście) nikt nie musiał powtarzać badań przesiewowych a domyślam się jakie to może być dla Ciebie stres. Trzymam kciuki, by tym razem wszystko było ok; )

2015-08-24 14:10

Trzecia bibuła została do nas wysłana. Jakiś aminokwas utrzymuje się na wysokim poziomie ale nie można na tej podstawie stwierdzić żadnej choroby. Być może to tylko taki urok małej. W każdym bądź razie muszą to jeszcze raz zweryfikować i jeżeli w dalszym ciągu będzie na tym samym poziomie to uznają, że w przypadku naszej córeczki tak już jest.

2015-08-20 11:56

Hmm...pozostawię to bez komentarza.