Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Klimatyzacja czy uchylona szyba?

Data utworzenia : 2015-05-26 08:35 | Ostatni komentarz 2016-11-30 23:20

W.Karpowicz

4264 Odsłony
49 Komentarze

Drogie mamy jak rozwiązujecie problem przewożenia maluszków w ciepłe dni?Moja córcia ma 3 miesiące i nie lubi być przegrzana,staram sie jak najbardziej porozpinać,zdjąć co się da kiedy jesteśmy już w aucie,ale wiadomo nie jest to takie proste w nosidełku.Czy włączacie klimatyzację?Mam obawy,co do zmiany temp. po wyjściu z auta,aczkolwiek jazda w ,,akwarium,, nie jest przyjemna dla nikogo.Czy może lepiej uchylać szybę?Ta opcja niewiele zdziała upalnym latem,a może jest jeszcze gorsza dla takiego maluszka niż klima?

2016-11-30 23:20

nie mozna tez za mocno obnizac temperatury, róznica musi byc niewielka między tym co w aucie a tym co na dworze, bo inaczej przeziębienie murowane

2016-11-30 22:44

Kiedy dbamy o czystość klimatyzacji nic sie nie powinno stać więc należy co najmniej raz w roku odgrzybiać samochód w tym i klimatyzację.

2016-11-30 18:08

Mąż właśnie musi się zająć odgrzybieniem klimatyzacji, tyle tam grzybów na pewno a nie chcę by takie małe dziecko zachorowało, w lecie fajnie też jest przewietrzyć samochód przed każdą jazdą oraz można zamontować specjalny przyciemniacz szyb, aby tak nie nagrzewal się samochód w środku.

2016-11-30 14:19

Ja zawsze dbałam o klimatyzację odgrzybianie itp. Przy dziecku nic się nie zmieniło bo robiłam to dalej. Wydaje mi się,że czystość jest tu głownym czynnikiem,który nie wpłynie na rozwój choroby. Nie raz jechałam spocona latem w 30 stopniach,jadąc autostradą 130 km/h był juz mocno wyczuwalny wiatr i co? angina z zapaleniem ucha :/

2016-11-29 22:58

Klimatyzacja czyszczona regularnie nie szkodzi. Ja serwis www.perfectclima.pl odwiedzam dwa razy w roku i czuję się pewnie dzięki temu.

2016-10-10 22:55

Dla nas klimatyzacja jest lepszym rozwiązaniem niż uchylona szyba. Dezynfekcja klimatyzacji również co roku . Zdrowie jest najważniejsze więc nie możemy na tym oszczędzać.

2016-10-08 20:42

My również zawsze jeździmy z klimatyzacją. Latem w czasie tych upałów zawsze ustawialiśmy temperaturę trochę niższą niż temperatura powietrza. Ustawiony nawiew minimalnie i jedziemy. :) co roku oczywiście odgrzybiamy klimatyzację bo to jest bardzo ważne.

2016-10-08 13:04

Też korzystamy z klimatyzacji, ale nie ustawiamy bardzo niskich temperatur, a tak mój tata zawsze robi. Temperatura lekko niższa niż na zewnątrz. Wole klimatyzację niż uchylone okna, bo mi zawsze wieje i po tym najczęściej jestem przeziębiona. Mam też wrażenie, że nawet z lekko uchylonym oknem na dziecko z tyłu zawsze wieje. Teraz zimą w sumie jest łatwiej ;) byle dziecka nie przegrzać i troszkę rozebrać na trasie, jak dłuższa ;)