Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Na jak długo wystarcza rozmiar ciuszków 62?

Data utworzenia : 2015-05-15 14:19 | Ostatni komentarz 2020-03-27 21:38

Magdalena.Nowakowska

38439 Odsłony
275 Komentarze

Kochane mamy, szykuję sobie wyprawkę i zastanawiam się ile ciuszków kupić na rozmiar 56-62.... Wiem, że na metce jest napisane 0-3 miesiące, ale różnie to bywa.... Na jak długo Wam starczyły ciuszki dla dziecka w tym rozmiarze? Dodam, że dziecko urodzi się latem jeśli ma to jakieś znaczenie...

Konto usunięte

2020-03-27 21:38

Ja muszę odświeżyć jeszcze ubranka, pokrycie wózka i mam chusty do noszenia, które też czekają na pranie, ale z nimi to więcej zabawy, bo większość muszę uprać ręcznie 

2020-03-27 17:26

Jutro ma być bardzo ciepło, więc wyschnie elegancko na dworze ;)

u mnie gondola czeka na wypranie -  muszę jeszcze sprawdzić w jakim stanie jest materac-ale nie spieszy mi się,bo i tak szybko na spacer pewnie się nie wybiorę. Ogarnie się jakoś po porodzie.

nosidlo /fotelik gotowe :)

i tak codziennie mowie do młodego, ze ma poczekać do terminu, bo teraz wcale fajnie nie jest i na razie nie ma po co wychodzić na ten świat :)

2020-03-26 20:58

Dzisiaj prałam wózek ( elementy materiałowe). Jutro jeszcze sam wózek trzeba umyć i części do spacerówki

2020-03-26 18:52

U mnie już też większość wyprawki jeżeli chodzi o ubranka jest gotowa wyprana i wyprasowana. Dużo ubranek neutralnych miałam po synku. Muszę tylko dokupić coś nowego do szpitala i trochę pieluch tetrowych. 

2020-03-26 15:50

Ja ogarnęłam właśnie wyprawkę. Chyba w sumie z 4 pralki do rozmiaru 74. Całkiem sprawnie mi to poszło. Najgorzej chyba suszenie, bo najdłużej. Najwazniejsze, że już gotowe. 

2020-03-23 18:01

Ja dzisiaj zostawiłam sobie tylko do prasowania kaftaniki, bo ich dół się podwija

2020-03-23 11:11

Tak wiem. Siostra tak robiła od początku i nic złego się nie działo z ubrankami niemowlęcymi. Ważne żeby guziki były dobrze po zapinane czy zamki dociągnięte. Pierwsze pranie dla maluszka suszyła normalnie na suszarce ręcznej a później już tylko w bębnowej. Mała nie dostała żadnych uczuleń nic jej skóry nie podrażniło. 

Konto usunięte

2020-03-22 16:52

MNPB my też musimy rozebrać wózek, wyprać te materialowe elementy, ale to zawsze grubsza akcja z rozkręceniem części... trochę to odwlekam w czasie, bo jeszcze czas