Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Niepraktyczne ubranka

Data utworzenia : 2014-06-04 21:47 | Ostatni komentarz 2015-10-09 10:10

mlecznakrowka

23129 Odsłony
292 Komentarze

Jestem ciekawa bez jakich ubranek bylibyście się wstanie obejść. ja np zrezygnowałabym z kaftaników są raczej nie wygodne wolę body i np z kurteczek bo wolę kombinezony są bardziej praktyczne i dziecko jest od góry do dołu zabezpieczone przed zimnem

2014-06-06 16:57

Tez jestem za bodami, bo wtedy pampers nie lata i plecki są przykryte. Pełno kaftaników miałam i nie użyłam anj jednego.... Jako że Franek urodził się w styczniu musięliśmy też kupić kombinezonik i tutaj też nie trafiliśmy, bo kupiłam tak na pół roczku (myślałam,że większy to lepszy), ale jak włożyliśmy w niego Franka to dosłownie w nim tonął....no a jak już masy nabrał to po zimie.....

2014-06-04 22:29

Kaftaniki- NIE Body- TAK I zdecydowanie śpioszki rozpinane przy nóżkach, bo wtedy sprawniej zmienia się pieluszki a mam wrażenie, ze robi się to milion razy dziennie.

2014-06-04 22:19

Ja tez\ boby stawiam na pierwszym miejscu , na zimę miałam i kombinezon i kurteczke a jeszcze spodnie z gruby pasem nieuciskowym bez tego było by ciężko. I spodenki dresowe do raczkowania rewelacyjny strój

2014-06-04 22:18

mlecznakrowka- jak czytam Twój nick to uśmiech mam na twarzy, bo mój mąż mówi tak na mnie czasem gdy karmię :) Zdecydowanie dla mnie najwazniejsze jest body. Wszystko ładnie się trzyma, plecki są zakryte. Zamiast kurtki również wolę kombinezon, bo wkładamy dziecko i gotowe i nie trzeba go męczyc ubieraniem. Wolę też rozpinane z przodu bluzeczki i sweterki, bo mój Antoś to wiercipieta niecierpliwy i te wkładane przez głowę to dla niego męczarnia :) Śmiało mogłabym zrezygnować z bucików na rzecz wygodnych skarpetek, oczywiście w pierwszym okresie, gdy dziecko jest jeszcze małe i nie chodzi, a jeśli nawet chodzi, to moim skromym zdaniem w domu jak najwięcej w skarpetkach z antyposlizgową gumką, żeby nóżka dobrze się rozwijała, zamiast na sztywnej podeszwie.