Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1086 Wątki)

Niepraktyczne ubranka

Data utworzenia : 2014-06-04 21:47 | Ostatni komentarz 2015-10-09 10:10

mlecznakrowka

23128 Odsłony
292 Komentarze

Jestem ciekawa bez jakich ubranek bylibyście się wstanie obejść. ja np zrezygnowałabym z kaftaników są raczej nie wygodne wolę body i np z kurteczek bo wolę kombinezony są bardziej praktyczne i dziecko jest od góry do dołu zabezpieczone przed zimnem

2016-06-14 21:37

Tez mam pare ubranek z lumpeksu i sa to wlasnie firmy f&f badz h&m wiec nie oplaca sie kupowac nowych jak w lumpach sa dobro jakosciowe i niepowtarzalne. A wiadomo jak to w sieciowkach jednego kroju body nosi co drugie dziecko.

2016-06-14 20:49

To fakt.. kupujac w normalnych sklepach ubranka dla dzieci czy niemowlat mozna niejednoktornie zaplacic wiecej niz za ubrania dla doroslych.. ale ja np kupuje najczesciej w lumpeksach albo komisach.. ubranka za kilka zlotych i nie szkoda gdy sie pobrudza czy po kilku razach maluch z nich wyrasta.. ubranka z f&f rowniez najczesciej kupuje w lumpeksach i jakosciowo sa bardzo dobre..

2016-06-14 09:31

Tak tylko F&F sa drogie jak na ubranka. Zreszta ogolnie ubranka dla dzieci sa drogie . ostatnio patrzylam wlasnie te w tesco ale jak zobaczylam ze za body 67zl to nie na moja kieszen.

2016-06-14 08:16

F&F rowniez sa godne polecenia..

2016-06-13 22:14

Myślę, że w sklepach jest na tyle duży wybór, że każdy znajdzie coś dla swojego dziecka:) jeśli chodzi o ubranka, to najbardziej polecam coolclub, pinokio, coccodrillo,h&m, george i next. Wykonanie i codzienne użytkowanie na piątkę z plusem! :)

2016-06-13 19:22

dokładnie tak.. ja również kupując śpioszki patrzę aby były napy w kroku gdyż nie wszystkie mają i przewijanie zmienia się czasem w nieprzyjemne chwile dla dziecka kiedy trzeba nie bez przerwy przekręcać odpinać i zapinać. Co to bluz czy kurteczek również o wiele lepszym rozwiązaniem niż napy są zameczki. Może nie są za przyjemne ale dla maluszka, który siedzi ma przewiewy ( u mojej dość obszernej córki tak właśnie jest, że są szparki )

2016-06-13 13:38

No niestety nie wszystkie ubranka są przemyślane, niektóre super wyglądają a okazuje się, że są niepraktyczne i praktycznie nie da się ich założyć albo są bardzo niewygodne,Ja mam dużo ubranek po siostry dzieciach, dużo też dokupiłam i rzeczywiście czasem jest problem bo nie wiadomo w co ubrać, a szafa pęka w szwach:( Jeśli chodzi o body to rzeczywiście bardzo często się spotykam, że jest spory dekolt pod szyją i strach tak ubrać maluszka po szyja nieosłonięta.

2016-06-13 13:27

Tak jest duzy wybor ciuszkow dla dzieci ale czy to laczy sie z praktycznoscia? Ja aktualnie jestem na etapie kompletowania ciuszkow wiec przede wszystkim patrze aby body pajacyki itd mialy napy w kroku dzieki czemu przy zmianie pieluszki nie bede musiala zdejmowac calego ubranka tylko odepne i zmienie pieluszke. Podejrzewam ze wygoda dla nas a przedewszystkim komfort dla dziecka jest najwazniejszy. Po co ma cos dziecko uwierac drapac itd.