Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Noworodek i niemowlę (1084 Wątki)

Alkohol + wózek

Data utworzenia : 2014-01-26 20:56 | Ostatni komentarz 2021-08-27 15:57

Lusi636

12623 Odsłony
190 Komentarze

Ciekawa jestem waszej opinii drogie Panie :) Ostatnio czekając na przystanku wieczorem zauważyłam młodych rodziców (wiek ok. 20-25 lat), którzy wraz z dzieckiem w wózku czekali za autobusem. Nie byłoby nic dziwnego w tym, ale oboje pili piwo ... Początkowo myślałam, że tylko chłopak ma butelkę, ale kiedy się skapnęłam, że matka dziecka również trzyma własną to mnie zmroziło ... Skomentowaliśmy tylko z chłopakiem, że to totalna masakra i jak tak można , ale szczerze mówiąc nie pomyślałam by kogoś zawiadamiać w tej sprawie, bo nie toczyli się po chodniku. Dziś zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że nie zareagowałam. Nie warto przecież czekać na tragedię, lepiej jej zapobiec. Co uważacie ? Działa znieczulica w społeczeństwie, czy lepiej reagować - nawet jeśli ktoś to uzna za przesadne ? Czekam na opinie :)

2021-08-27 15:57

Ja wole niegazowaną 

2021-08-11 04:59

U mnie woda to numer jeden rzadko co innego pije 

2021-08-10 17:02

Mi ta gazowana smakuje, chociaż nigdy nie lubiłam. A zwykła pije żywiec Zdrój lub przefiltrowana, za tymi słodkimi nie przepadam 

2021-08-09 16:47

Ja kiedyś nie byłam za wodą, ale za to w ciąży nauczyłam się ja pić i tak mi zostało do dziś 

2021-08-08 11:33

leonplusola poważnie polecisz wodę w której na drugim miejscu jest cukier ?

ja bym sama takie "wody" nie wypiła a co dopiero podała dziecku to juz bym sama wolała dać wodę z cukrem niż za nią płacić krocie w sklepie . Woda to woda ! to nie ma być słodkie 

Ta woda z żywca jest faktycznie jedna nowa bez cukru i słodzików w składzie. Kiedys Weronisia bodajze mi ją tu wrzucała na forum, ale ja jej osobiście nie widziałam 

2021-08-08 05:02

Ja za sama.woda tez nie przepadam zwlaszcza niegazowana teraz jakoś tam pije zeby ten organizm bardziej nawodnic;)

 woda z sokiem to juz inny smak ja teraz czesto miętę parze i wrzucam mrożone truskawki bo już i kompoty i woda herbatki nic mi nie smakuje;(

2021-08-07 21:58

No właśnie często niby bez cukru ale coś innego jest w składzie jako słodzik. Ja teraz piję kranówę filtrowaną ale częściej sobie muszę dodać chociaż kropelkę soku do niej.

2021-08-07 05:42

Klaudia jakas nowa woda?

Kiedys corce kupilam do szkoly w dużych butelkach zeby przelewać do mniejszych taniej wychodzilo;)

Niby bez cukru byly ;) ale mialy inny słodzik wskladzie