Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Pierwszy spacer z noworodkiem

Data utworzenia : 2017-05-08 14:36 | Ostatni komentarz 2017-06-24 08:56

Redakcja LOVI

5054 Odsłony
17 Komentarze

Pierwsze wyjście z domu z noworodkiem to nie lada wydarzenie w życiu nie tylko dziecka, ale i rodziców. Podpowiadamy, jak sprawić, by operacja „pierwszy spacer” przebiegła gładko i bezpiecznie.

2017-06-24 08:56

Ciekawy i pomocny artykuł.Sama urodziłam dwoje dzieci latem i z pierwszym wyszłam już w 5 dobie na spacer.Drugi dopiero miał miesiąc jak go zabraliśmy na pierwszy spacer(długi pobyt w szpitalu)Teraz też rodzę na samo lato więc jeśli będzie wszystko w porządku to szybciutko wyjdziemy☺

2017-06-23 23:52

Joanna latem nie musisz werandowac. Ja urodziłam w czerwcu i od razu poszłam na spacer godzinny. Więc spokojnie nie ma konieczności werandowania.

2017-06-23 09:34

Ewelina, no proszę, jakoś zawsze wydawało mi się, że Hania młodsza jest:) Co prawda jest ale o całe 5 dni :) Joanna w lecie, przy ładnej pogodzie spokojnie możesz wychodzić z tygodniowym maluszkiem :)

Konto usunięte

2017-06-22 11:01

A ja bede rodzic w polowie lipca, ale mimo to zastosuje metode werandowania, glownie dlatego, ze chcialabym najpoerw wyczuc rytm dnia dziecka i tego czy czesto bedzie chcialo jesc. Musle ze po tygodniu juz wyjde na zewnatrz, ale doslownie na chwile

2017-05-18 08:36

Magros, to nasze córki sa w tym samym wieku:) Hania z 10 listopada:)

2017-05-17 18:53

Ewelina u nas dokładnie tak samo, też listopad :) Artykuł bardzo pomocny, pamiętam, że miałam wtedy dużo wątpliwości co robić i jak zrobić, żeby było dobrze :)

2017-05-16 17:48

Myśle że to nie jest tak że da się porównać po jakim czasie wyjść. Każda rodzi w innym terminie, a i pogoda różnie się układa. Trzeba niestety podjąć tą decyzje jakoś tak na wyczucie a jak wiadomo mama wie najlepiej co dobre dla jej dziecka także każda decyzja dobra ;)

2017-05-12 21:41

Ja niestety po wyjściu ze szpitala dość długo zwlekalam z wyjściem z powodu deszczu . zanim udało mi sie wyjść werandowalam małego to najlepszy sposób zeby przyzwyczaić ten malutki organizm do spacerów. Polecam przeczytać przed pierwszym spacerem - artykuł zawiera wszystkie przydatne informacje. Gdyby pojawił sie wcześniej na pewno pomógł by mi tez przed pierwszym wyjściem;)