Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Pieluszkowe zapalenie skóry u niemowląt

Data utworzenia : 2017-01-02 15:45 | Ostatni komentarz 2021-04-11 18:07

Redakcja LOVI

7289 Odsłony
82 Komentarze

Pieluszkowe zapalenie skóry to jedna z najczęstszych zmian skórnych pojawiających się u niemowląt. Dowiedz się, co może być jej przyczyną, jak możesz jej zapobiegać oraz leczyć.

2017-01-02 16:54

Super artykul. tez stosuje sie do wymienionych rad, ale i tak teraz mamy male odparzenie. Smaruje oczywiscie sudocremem. POnoc rewelacyjnie sprawdza sie tez maka ziemniaczana. Ale ja chyba wole sudocrem. Na poczatku wycieralam pupe zwilzonymi wacikami w wodzie, ale znaazlam fajne chusteczki Tami, dosc naturalne i nie zauwazylam zeby po nich bylo gorzej, chyba nawet jest lepiej. XmasBaby ja mysle ze moglabys pod szyjka smarować linomagiem, bo n zapobiega zaczeewienieniom i odparzeniom.

2017-01-02 15:49

Staram sie zmieniać pieluchy często i przestrzegać wszystkich wyżej wymienionych zasad, ale zaczerwienienia i tak wystepuja. Używam wtedy leczniczej maści i na kilka dni mamy spokój. Mam jednak większy problem z zaczerwienieniem skory pod szyjką, nie wiem czym mogę tam smarować. Zasypuje pudrem ale nie przynosi to rezultatów . Bardzo fajny artykuł, posłużył jako przypomnienie :-)