Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

krzyki w nocy

Data utworzenia : 2013-05-02 21:19 | Ostatni komentarz 2015-09-21 18:09

konto usunięte

8428 Odsłony
37 Komentarze

Mamy problem... Synek chyba przechodzi ząbkowanie, tzn.ostatni etap jak na razie, nie wiem tego na pewno, gdyż ciezko sprawdzić juz teraz czy te żeby wychodza czy nie, no chyba, ze chce zostać pogryziona... Przez ostatnie kilka nocy synek budzi mi sie z krzykiem kilka razy w nocy, lampkę nocna ma, delikatnie mu sie swieci, w lozeczku leżą misie, z ktorymi zawsze spi, krzyki są ok 3-4 w nocy i napraawde ciezko go uspokoić... Czasem jak dostanie mleko to sie uspokoi i po pewnym czasie uśnie, raczki do buzi ciagle pakuje, pokazuje, ze go boli, ale juz ja nie moge pozniej spac bo sie martwie co mu dolega... Zdrowy jest, w dzien za mocno nie marudzi, zębów 16 jest na pewno, zostaly jeszcze piątki... Synek ma 22 miesiące niedlugo... Powiedzcie czy u was byly podobne sytuacje, czy moze to jakiś strach... Juz jesteśmy bezradni, dodam, ze wzięcie go do naszego lozka wcale nie pomaga :/

2013-05-03 18:29

pediatra powiedział że dlatego tak się dzieje akurat w nocy bo dziecko w nocy rośnie. zalecenie to podawanie leku przeciwbólowego i smarowanie nóżek altacetem

2013-05-03 17:05

słuchajcie piszecie o tych nóżkach, może to po prostu skurcze?

2013-05-03 15:46

karolina.bruzik u naszych przyjaciół, w nocy pojawił się płacz w nocy a raczej tak nad ranem, ich córeczka ma 2 lata i 4 miesiące i już mów, i ciągle powtarza, że bolą ja nóżki. Ich pediatra równiez tłumaczy to intensywnym wzrostem, szczeg,ólnie w nocy. Ta sytuacja ma miejsce tak od dwóćh miesiecy

2013-05-03 09:53

Powaznie? Akurat czasem za nóżki tez sie lapie, ale myslalam, ze rzeczywiście to zabki bo jeszcze nie wyszly wszystkie... A zdrowy na pewno, ostatnio kilkakrotnie byl chory i jestem juz przeczulona na tym punkcie... Dziekuje za spostrzeżenia, będę mu sie jeszcze uważniej przyglądać, opisana przez ciebie sytuacja jest rzeczywiście podobna do mojej... Pozdrawiam :)

2013-05-03 09:46

Jeśli wkłada rączki do buzi i pokazuje że go tam boli to na pewno ząbki..jeśli piszesz że zdrowy jest tzn nie jest to gardełko albo jakieś pleśniawki. Moja córka czasem,choć teraz to się rzadziej zdarza w nocy budziła się z takim krzykiem,dostawała wręcz furii i nie pozwoliła się ani przytulić ani na ręce wziąć z tego płaczu aż czasem zwymiotowała.Też mnie to martwiło.Noe wiedziałam co jest grane.Inni mi mówili że to z nadmiaru wrażeń przez dzień.Ale czasami siedziałyśmy w domu same,bez żadnych ekscytujących sytuacji a krzyk w nocy się pojawiał.I później podczas płaczu nocnego zauważyłam że córka łapie się przy tym za nóżki.Skonsultowałam to z pediatrą i jak się okazało jest to wzrostowe i córka wpada w krzyk bo po prostu budzi się z bólem nóżek.