Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Badania noworodka

Data utworzenia : 2016-06-08 23:22 | Ostatni komentarz 2018-05-16 22:23

Redakcja LOVI

3656 Odsłony
35 Komentarze

Podczas pierwszych chwil po porodzie oraz tych kilku dni, które spędzicie wspólnie w szpitalu, Twoje dziecko zostanie poddane wielu rutynowym badaniom i sprawdzianom. Zostanie zważone, zmierzone a neonatolog oceni stan jego zdrowia i kondycję.

2018-05-16 22:23

Magros u nas w planie porodu jest chyba pytanie 8 szczepienia. Musiałabym sprawdzić bo juz nawet nie pamiętam

2018-05-16 21:38

Na szczepienia w szpitalu to zgodę wyraża się nawet przed porodem z tego co pamiętam, to mnie o to pytali jak do szpitala mnie przyjmowali. Fajnie, że szybko dostałaś córcię, mam nadzieję, że też ją dostanę od razu, bo już raz się naczekałam i mi wystarczy.

2018-05-16 09:00

To długo nie podali ci córki. Ja po chwili miałam już córkę przy sobie. Ja do tych badań dzieci po porodzie mam złe zdanie. Badania są niekompletne, a dzieci są badane po łebkach szybko szybko i dalej. Tylko zobaczą dziecko i już mówią, że dziecko jest zdrowe. Ale ja mam już nauczkę na przyszłość już tego samego błędu nie zrobie. Przy kolejnym porodzie na nic nie wyrażę zgody dopóki dziecko nie zostanie dokładnie przebadane od stóp do głowy. Jeszcze sama będę wymagać jakie badania chcę żeby dziecko miało zrobione. Niekompetencja lekarzy mnie już nauczyła przy córce. Teraz już jestem mądrzejsza.

2018-05-12 17:15

Powiem szczerze, że to był dla mnie najsilniejszy argument, by samą siebie przekonać do cc, że właśnie córcie od razu będę miała, a tu widzę, różnie bywa. Mam nadzieję, że ją od razu dostanę. Bo zanim do pionizacji dojdzie to trochę czasu jest.

2018-05-10 19:24

Kasia to bardzo długo, nie daje maluszka nawet jak na dostawienie do piersi oraz na poprzytulanie przed pionizacja?

2018-05-09 23:00

Magros wszystko zależy od szpitala w moim nie dają mamie dziecka do kangurowania. U nas wygląda to tak że kanguruje tatuś a mamę ogarniają do końca następnie jadę na sale pooperacyjną i na oddział. Maluszka dostaje po pionizacji dopiero i wtedy już jest ze mną cały czas, Mam nadzieję, że u Was będzie inaczej i będziesz mogła kangurować młodszą córeczkę

2018-05-09 11:41

U nas po CC najpierw chwile z tata, a potem do mamy jeśli wszystko jest ok, a po porodzie często badanie robią od razu po porodzie, ale chcę mieć 2h po porodzie małą przy sobie a potem oddam na badanie :)

2018-05-08 15:33

Kasiu po narkozie wtedy to zrozumiałe, że mi jej nie dali, ale jak jest znieczulenie od pasa w dół, to też nie dają dziecka?