Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (720 Wątki)

Alergia czy przeziębienie? Jak je odróżnić u malca

Data utworzenia : 2016-05-09 21:09 | Ostatni komentarz 2017-10-03 16:24

Redakcja LOVI

8189 Odsłony
26 Komentarze

Katar, kaszel i ból gardła to objawy występujące zarówno podczas alergicznego nieżytu dróg oddechowych, jak i przeziębienia. Jak zatem rozróżnić te dwie dolegliwości u dziecka i rozpocząć odpowiednie leczenie? Podpowiadamy.

2017-10-03 16:24

Ja i moja rodzina na szczęście nie zmagamy się z alergią. Jest mi przykro, że tyle ludzi musi to przechodzić, w szczególności dzieci. Natomiast moja znajoma często czyta artykuły na temat alergii u dzieci, to jej ulubiony portal http://alergiko.pl/alergia-u-dzieci/ Może się wam przyda.

2016-12-13 16:13

Fajny artykuł :-) przyda sie w tych czasach bo wydaje mi się ze tych alergenów i w powietrzu i w jedzeniu jest coraz więcej i te dzieciaczki co drugi z alergia :-(

2016-12-07 23:04

Przydatny artykul. Córka ma 13 miesięcy i Pani doktor podejrzewa u niej alergie. Na razie jest zbyt mala zeby to potwierdzić jakimikolwiek badaniami, więc musimy czekac. Wszystko możliwe ponieważ mąż jest alergikiem. Latem corka byla ma leku odczulajacym Zyrtec przez 3 miesiace i ani razunie byla chora. Po ostatnio przebytej infekcji rowniez dostala ten lek, narazie na miesiac a potem zobaczymy:/ Teraz wiekszosc dzieci ma alergie niestety.

2016-11-29 02:42

Również jestem zadowolona z artykułu, wiele cennych wskazówek jak odróżnić alergię od przeziębienia, każde z tych ma na szczęście różne cechy, dzięki którym będziemy mogły od razu rozpoznać przyczynę.

2016-11-28 16:28

Mój syn jest alergikiem (jajko), od urodzenia miał raz duży atak zmian skórnych, później juz tylko pojedyncze. Teraz zaczyna mnie zastanawia tylko bezbarwny katar jaki czasami ma, poobserwuję go trochę i zobaczymy czy nie wybrać się do alergologa i nie zrobić badań

2016-11-28 13:36

U mojej Oli też podejrzewali alergię, ale jak się okazało miała niewyleczony kaszel i stąd ciągłe duszności i zastanawianie się skąd to się wzięło. Lekarz polecił nam dicotuss z prawoślazem. Ma delikatny miodowy smak i można go pić w nocy. I co ważne kaszel minął po 4 dniach.

2016-10-25 21:14

Moj synek ma od czasu do czasu wysypke wiec dobrze jest dowiedziec sie conieco na ten temat bardzo dobry artykul :)

2016-10-21 13:17

Bardzo ciekawy artykuł warty przeczytania dzięki nie mu się dużo dowiedziałam. Teraz wiem jak rozpoznać alergie . Moja akurat nie ma alergii na nic więc się ciesze .