Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

11 sposobów na odparzenia pupy niemowlaka

Data utworzenia : 2015-02-03 11:20 | Ostatni komentarz 2023-06-06 10:40

Redakcja LOVI

16498 Odsłony
243 Komentarze

Trudno znaleźć dziecko, które nie miało odparzonej pupci i mamę, która by się tym nie martwiła. Was także to spotkało? Podajemy sposoby, jak sobie z tym poradzić.

2015-02-03 14:52

Ja tak jak Zosia używam chusteczek nawilżanych i nie potrafię się przestawić. Dla mnie najważniejsze jest częste przewijanie dziecka. Moja malutka ma 2 i pół miesiąca i jak na razie nie miała ani razu odparzonej pupy i oby tak pozostało jak najdłużej.

2015-02-03 14:43

Zgadzam się ja jak zmieniamy malej pieluszke to tez zostawiać pupcie na trochę zęby złapała powietrza. A jak się pojawia jakieś otwarcie czy odpalenie to kiedyś jak nie miałam kremu to uzylam ,stara metoda, maki ziemniaczanej.a teraz kremu używamy bebydream

2015-02-03 11:23

Przyznam bez bicia, że chusteczki nawilżane to moja słaba strona. Staram się wybierać te jak najmniej chemiczne, ale mam mocne postanowienie poprawy i kiedy tylko będzie można to woda, woda, woda!! Na szczęście większość punktów realizujemy bez zastrzeżeń dlatego pupa JJ jest czysta, sucha i bez podrażnień. Najbardziej ze wszystkiego polecam częste wietrzenie. :)