Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

11 sposobów na odparzenia pupy niemowlaka

Data utworzenia : 2015-02-03 11:20 | Ostatni komentarz 2023-06-06 10:40

Redakcja LOVI

16500 Odsłony
243 Komentarze

Trudno znaleźć dziecko, które nie miało odparzonej pupci i mamę, która by się tym nie martwiła. Was także to spotkało? Podajemy sposoby, jak sobie z tym poradzić.

2016-03-11 12:03

Z lidla jeszcze nigdy nie próbowałam ale jak kiedyś będę to kupię na próbę.

2016-03-10 23:07

Dominika te z lidla bardzo przypominają pampersa chociaż ceną odbiegają bardzo ;) Ja osobiście polecam :)

2016-03-09 14:19

jak się odpowiednio często zmienia to nie będzie odparzeń :) chyba że kupka poszła to i się zdarza, Kacper po pampersach nie ma a na noc mu zakładam i ma ją 11 godzin i jeszcze go nie odparzyło, za to dada to jakieś krostki miał i denerwuje mnie że jak się napełni to tak brzydko wisi :) a zauważyłam że dada jest bardziej mokra a pampers lepiej jakby izoluje mocz od pupy. a tych z lidla jeszcze nie probowalam i musze kiedys kupic :)

2016-03-08 14:03

Nie ma sensu się denerwować a każda mama dba przede wszystkim o swoje dziecko i skoro dziecku odpowiadają pampersy dada to nie wiedzę w tym nic złego, że po prostu je kupujemy. Bez przesady. Przecież nie będziemy kupować pampersa czy happy skoro w nich pupa jest odparzona. Litości. Róbmy tak, żeby naszemu dziecku odpowiadało a nie bo moje dziecko chodzi tylko w markowych rzeczach kosztem nawet swojego zdrowia.

2016-03-07 22:56

Marta też miałam zajrzeć, ale stwierdziłam, że nie będę sobie podnosić ciśnienia, bo po co się denerwować i zrezygnowałam. :)

2016-03-07 22:52

Małgosiu - współczuć - głupoty. Ja używam tojours z Lidla i niech mi ktoś spróbuje tylko powiedzieć że jestem przez to gorszą matką to będzie dym. Używałam pampers, dada i odparzyły więc czemu mam na siłę kupować -bo to jest marka... dla mnie liczy się tylko zdrowie synka. Dobrze że nie zawędrowałam na ten fanpage co mówi o nim magiczny bo tylko bym się zdenerwowała...

2016-03-07 14:17

Dokładnie. Każdy używa takich pieluch jakie uważa za dobre dla swojego dziecka. Chcialam używać dady ale u nas poprostu się nie sprawdziły a szkoda.

2016-03-07 11:29

Magiczny czytam i nie wierzę... ależ niektórzy ludzie nie używają mózgu. Nie wiem czy mam się śmiać czy współczuć...