Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Dziecko nie chce leżeć w wózku

Data utworzenia : 2014-07-03 20:38 | Ostatni komentarz 2015-12-27 17:49

MonikaMiazio

13426 Odsłony
155 Komentarze

Drogie mamy ! Od kilku tygodni borykam się z problemem kiedy wychodzę na spacer z synkiem. Synek ma 5 miesięcy waży 7900 i.. ma "alergię" na wózek.. za każdym razem kiedy idziemy na spacer leży we wózku 5-10 minut i płacze (raczej krzyczy) a jak wezmę go na ręce jest ok. Co zrobić by "zaprzyjaźnił się " z wózkiem ?

2015-12-27 17:49

Moja córka od 7/8 miesiąca życia zaczynała protestować na jazdę wózkiem. Gdy skończyła rok mogliśmy go schować. Tragedia. Dobrze, że zaczeła chodzić w wieku 12 miesiecy, bo tak to było noszenie na rekach, wózek, rece, wózek. Można było cholery dostać.

2015-12-26 21:23

Dominika przekonałam się właśnie na sobie, ile razy słyszałam jakieś głupie komentarze co temu dziecku się dzieje . Chyba gdybym wiedziała to bym mu pomogła :/

2015-12-26 13:56

dewu zgadzam się bo to też właśnie chodzi o te podłe spojrzenia przechodni, to jakby matka się znęcała nad dzieckiem albo nie chciała się nim zająć.. dlatego nie lubie wychodzić jak mały ma zły humor bo zaraz ktoś się będzie gapić lub szeptać pod nosem

2015-12-21 21:28

Roksana gorzej tylko jak idziesz gdzieś przez miasto i wszystkie okoliczne panie po drodze się pytają co robisz temu dziecku że tak płacze i patrzą na Ciebie jakbyś dziecku krzywdę robiła

2015-12-21 20:54

Przede wszystkim nie poddawaj się ! Moja znajoma miała ze swoją córeczka identyczny problem. Gdy mała tylko wyczula ze jest w wózku od razu był niesamowity krzyk. Ale wzięła ja na przetrzymanie. Codziennie spacerowaly ok 2 godzin, z czego pół godziny było potwornego płaczu. Z czasem te okresy były krótsze aż pewnego dnia jej córcia leżąc w wózku po prostu zasnęła i przespala cały spacer :-). Trwało to chyba ponad 2 tygodnie ale w końcu malutka zrozumiała ze spacery jednak nie są takie złe :-)

2015-12-21 13:28

mój maluch jak miał pół roku to tez nie za bardzo chciał jeżdzić w gondoli...na spacerówkę był jeszcze za mały bo sam nie siadał...jednak na dzien dzisiejszy ,że to było spowodowane zwykła ciekawością świata...maluch lubił obserwować co się dzieje dookoła. Jak przeszliśmy na spacerówkę, to już nie było problemu...do dzisiaj maluch chętnie siedzi w wózku a ma 16 miesięcy.

2015-12-21 09:28

Lenka a jak idziesz gdzieś dalej to wytrzyma na nogach bez wózka?

2015-12-19 13:52

Ja mam lekka spacerowkeparasolke na wyjazdy a 3 w1 lezal nie uzywany synek teraz ma 3 latka i w ogole nie korzysta z wozka.