Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rozwój i wychowanie (724 Wątki)

Spokojny sen niemowlaka

Data utworzenia : 2014-02-06 19:11 | Ostatni komentarz 2017-10-16 22:48

Redakcja LOVI

14089 Odsłony
81 Komentarze

Bywa, że dziecko kolejną noc nie chce zasnąć, a potem budzi się w środku nocy i rozpoczyna dzień o trzeciej rano. Ty nie masz już sił, czujesz się bezsilna, bliska utraty cierpliwości. Nie jesteśmy w stanie sprawić, by Twoje dziecko zaczęło przesypiać całe noce, ale podpowiemy, co pomoże zapewnić spokojny sen Twojemu niemowlakowi.

2016-12-29 17:58

Natka żeby nie było za kolorowo, to nie zawsze Mały śpi w nocy tak fajnie. Teraz ząbkuje więc i sen jest gorszy i budzi się często ale nie jest aż tak źle i trzeba to przetrwać.

2016-12-29 17:33

Kasia to zazdroszcze tego spania w nocy. Mój najdłuzej spal 3,5h w nocy a ostatnio wstaje co 2 h wiec nie do konca sie wysypiamy :)

2016-12-28 22:44

Ginger mój też sam sobie tak uregulował cykl swojego dnia. Tak mu pasuje jest w stanie wytrzymać cały dzień i jest dobrze. Nie jet marudny, w nocy śpi ładnie.

2016-12-27 22:43

Kasia u mnie maluszek śpi w podobnych godzinach co Twój i jakoś sam sobie to uregulował a wieczorem to tak około 20-tej, tylko czasami są takie dni jak dzisiaj i więcej śpi, dziś budził się tylko ze trzy razy na godzinę i dalej spanie. U mnie z przetrzymaniem to nie ma dużych szans ale XmasBaby na Twoim miejscu bym próbowała, może zmieni mu się rytm i będzie Ci spał w nocy.

2016-12-27 21:53

Możesz spróbować nie położyć Antka spać jeśli wytrzyma to będzie wszystko dobrze. Albo spróbuj tą popołudniową drzemkę przesunąć trochę w czasie na może właśnie 15. Mój Mały budzi się około 7-8 idzie spać około 10 a później o 15. Następnie o 19 jest kąpiel i o 19:30 zazwyczaj już śpi. Śpi tak od jakiegoś czasu.

2016-12-27 14:54

Xmas nasz potrafi nie spac od 15 do 24 a w tym czasie ciagle chce jesc. A o 24 jak w koncu sie naje ( a je naprawde co chciala) to jeszcze trzeba go usypiac conajmniej godzine bo niby lezy i nieplacze, ale kwili sobie ze mamy wrazenei ze zaraz zacznie plakac wiec stajemy na glowie zeby go uspic, i tak co noc :(

2016-12-27 12:07

No wlasnie, a u Nas praktycznie jest tak co noc. Czy nie zrobie dziecku krzywdy jeśli od godziny 15, az do 19 (bo wtedy jest kąpanie) bede próbowała zabawiać dziecko i nie pozwolę spać? Czy można cos takiego robić ? Przetestowałam to kilka razy i za każdym razem dziecko spało w nocy i budziło sie tylko na karmienie i spał tak do 9-11 rano. Dodam jeszcze ze zawsze tak kolo 17-18 wyraźnie pokazuje Że jest śpiący, wiec musze sie niezłe nagimnastykować zeby nie spał

2016-12-26 23:35

XmasBaby Twój Synek jest jeszcze malutki i nie ma stałego rytmu dnia i nocy. Może się budzić tak przez długi czas i nie ma na to żadnej rady. Mój ma prawie 7 miesięcy i też potrafi się obudzić w nocy i nie spać godzinę czy dwie. Nie ma na to lekarstwa i dzieci tak po prostu mają. Musisz wtedy być przy nim, czuwać, próbować uspokoić i ukołysać. Mój zazwyczaj po godzinie zasypia sam i nie jest to też co noc więc nie ma aż tak wielkiego problemu jednak zdarzają się i takie sytuacje.