Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (527 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-06-19 13:44

Konto usunięte

133452 Odsłony
1803 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2014-07-04 12:29

Słyszałam, że po NANie dzieci bardzo tyją.

2014-07-04 11:52

Ja Dominisie (4 latka) karmilam NAN Jessica 8 miesięcy na początku było Bebiko ale nie najadalą się więc zmieniłam na NAN i dodatkowo zagęszczam jej kleikiem ryzowym

2014-07-01 15:15

Filip był na początku na Bebilonie, jednak wywoływał u niego brak kupki, przeszliśmy na Enfammil i było jeszcze gorzej.. kolejnym mm był Nutramigen po którym mały bardzo ulewał. Przeszliśmy na NAN sensitiv następnie na Bebilon Comfort żadne z tych mlek nie pasowało naszemu synkowi. I postanowiłam spróbować Bebiko i udało się pije je do dziś. Jest kupka codziennie nie ma twardego brzuszka.

2014-07-01 14:16

Moja 6 miesieczna corcia wcina mleko HIPP Bio Combiotic, nie ma po nim żadnych problemów z brzuszkiem, smakuje jej i jest fajny pod wzgledem składu, ma probiotyki , prebiotyki i kwasy omega 3 i 6. Za puszkę 800g płacimy 40zł ale czesto w rossmanie czy lidlu można wyhaczyc je już za 35zł/37zł. Wczesniej próbowaliśmy z Nan i Bebiko ale małej coś w nim nie pasowało, nie chciała ich jeść. Teraz wszystko małej pasuje więc już więcej nie cudujemy.

2014-06-25 20:33

na poczatku karmilam piersia teraz mlekiem BEBIKO moja mama go uzywala jeszcze jak ja i moja siostra bylysmy niemowlakami. Moja mala tez je bardzo lubi. i nie jest drogie np 1 kosztuje 16 zl 350g a kolejne 25 zl. my kupujemy 6 mlek na miesiac . to jest jakies 96 zl na miesiac za mleko ;)

2014-06-24 16:26

Ja karmię piersią, ale byłam przez parę dni w szpitalu i wtedy mały był dokarmiany mm Bebiko.

2014-06-24 15:18

U nas padł wybór na Bebiko ponieważ wydawało mi się, że znana firma i jedno z tańszych więc będzie ok. I było ok, do tej pory piją bebiko i nie ma problemów. Owszem dzieciaki miały małe problemy z brzuszkiem ale to bardziej przez moje mleko. Nawet wtedy zmieniliśmy na NAN ale efekty były takie same wiec wróciliśmy do bebiko.

2014-06-24 14:41

My jemy Enfamil, który też niestety nie należy do najtańszych. Synek miał bóle brzuszka, gazy, płakał, był niespokojny więc kupiłam puszkę HA na spróbowanie. To mleko też średnio się sprawdziło, płacz pozostał, za to kupa zaczęła przypominać wodę. Wróciliśmy do normalnego Enfamilu. Położna mówiła, że to może wina niedojrzałego układu pokarmowego i zmiana mleka niewiele co da, kupiliśmy więc kropelki wspomagające trawienie i czekamy na efekty... Prawdę mówiąc myślę, że wszystkie mleka dostępne na rynku są zbliżone składem, wszystkie zostały zatwierdzone i dopuszczone do obrotu i spęłniają normy, różnią się w większości ceną.