Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (536 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-08-09 01:32

Konto usunięte

134773 Odsłony
1841 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2014-12-19 11:25

Justyna,moja mała je co 5 godzin albo więcej. Tylko że ona w dzień mleka nie je,bo za nic nie chce jeść z butli już. Mleko daje jej po 23,bo tak wypada,a później je około 4 lub 5 nad ranem. Czasami w dzień podam jej mleko z butelki wielofunkcyjnej Lovi,sprawdza się świetnie, mała je mleko z butelki,ale z łyżeczki i nie robi problemów.

2014-12-18 22:40

polecam babydream z rosmanu, nie ma problemów z kupką ani z lewaniem

2014-12-18 21:45

Justyna, moja koleżanka tak jak ty zastanawiała się nad zmiana mleka ze względu ,że moje dziecko i jej siostry miały problemy z brzuszkiem po bebilonie...jednak ja tez jej powiedziałam,że jeśli dziecko bebilon akceptuje i nic nie jest to nie ma sensu zmieniać :) lepiej się trzymac tego jednego mleczka...bo ja na poczatku zmieniałam i mój mały miał problem z ulewaniami wiec nie radze tak zmieniac jeśli przyczyny nie ma :)

2014-12-18 18:23

Widać zatem, że po Bebilonie większość dzieci ma zaparcia. Jest to ważna informacja dla przyszłych mam. Też zastanawiałam się nad mlekiem modyfikowanym Hipp, ale nasza pani pediatra uważa, że lepiej nie zmieniać firmy, no i zobaczymy, jak to będzie.

2014-12-18 16:55

Ja podaję Hipp. Po Bebiko zaparcia,po NAN jeszcze gorsze a Hipp okazał się strzałek w dziesiątkę. W międzyczasie był Bebilon Pepti bo nasza eks pani doktor stwierdziła,że to skaza białkowa skoro są zaparcia a po Hipp kupki ładne,zero problemów :) cieszę się,że nie muszę podawać tego Bebilonu...

2014-12-18 16:51

Ja kupowałam na początku Nan Pro ze względu na wygodna puszkę w której można było zamknąć mleko i nic mu się nie działo z czasem zmieniłam na Bebiko dużo tańsze i zakupiłam sobie pojemnik na mleko modyfikowane;)

2014-12-16 19:49

asienka250492 a tak mniej więcej na 2 Twoja córcia co ile je? Do ilu wydłużyła sobie ten czas?

2014-12-16 17:11

Mała jak skończyła pół roku to podawaliśmy jedynkę przez jakiś tydzień,bo jeszcze mieliśmy opakowanie,a jak skończyła się 1 to zaczęliśmy od razu dwójkę,nie mieszaliśmy 1 z 2 na przemian. Mieszanie takie jest niepotrzebne. U nas było tak,że 1 już małej nie wystarczała nawet na dłuższy czas,po dwóch godzinkach albo 3 była głodna,gdzie wczesniej jadła co 4 godziny. Po dwójce czas znowu sobie wydłużyła.