Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Karmienie butelką (526 Wątki)

Najlepsze mleko?

Data utworzenia : 2013-04-04 13:08 | Ostatni komentarz 2024-05-18 22:48

Konto usunięte

132879 Odsłony
1785 Komentarze

Cześć, jak uważacie jakie mleko jest najlepsze dla dzieciaczków?? Jakim wy karmicie?

2016-02-05 11:22

Madzialix a konsultowałaś te wkrapianie z pediatrą?

2016-02-04 12:35

Obecnie karmię i swoim i Bebiko 1. Jednak jak daję sztuczne to wkrapiam probiotyk po 5 kropel, żeby mój mały nie miał problemów z jelitkami.

2016-02-03 16:17

E.Machulak Bebilon nie polecam...tzn ciężko jest mi powiedzieć jak twój synek go zaakceptuje...ale z tego co zauważyłam to często dzieci nie trawią bebilonu... najlepiej przyswajają hipp i bebiko... możesz próbować z bebilonem

2016-02-01 20:48

My też mamy jeszcze dwa, kupujemy hurtowo ;) jeszcze chwila została do skończenia roku więc mogę jeszcze myślec nas tym :)

2016-02-01 02:05

http://lovi.pl/pl/forum/3/3792/1 Proszę oto link polecam

2016-01-31 23:04

magiczny, masz racje, na początku nie ma co kupować więcej opakowań. Jak Twój synek tyle mlek przetestował i tylko Nan podeszło to nie wiadomo, jak będzie z Junior. Niby też Nestle, ale jednak trzeba sprawdzić reakcje dziecka. Ja na razie nie kombinuję i pozostaje na naszym Babydream... :) też jemy 2 butelki mleczka, rano i wieczorem..

2016-01-31 20:38

De.wu jak tylko spróbujemy Juniora to Wam napiszę, jak mój Oski go toleruje. Kupię na razie jedno opakowanie, bo nie ma sensu więcej, szczególnie, że mamy jeszcze 4 opakowanie NAN :)

2016-01-31 13:21

Magiczny pazur ciekawa jestem opinii jak już zaczniecie juniora :) Co do zapachu, to oczywiście każde mleko śmierdzi. Ale mój pił też bebilon pepti i też zapach był gorszy niż zwykłego mleka a jakoś nie miał problemu z akceptacja. Natomiast po zwykłym bebilonie był problem z brzuchem i tak jak Dominika mówisz,że Twój po próbach z nanem miał uczulenie i bóle brzucha to wszystko to wiąże się z alergia i niedojrzalym układem trawiennym. U nas też tak było dlatego mieliśmy kilka podejść do przejścia na zwykłe mleko i nie dało rady więc przeszliśmy stopniowo. Przy pepti w pewnym momencie spróbowaliśmy zwykle, chyba był to właśnie owy bebilon, który został nam po naszych początkach picia mm, ale ze były duże problemy i organizm się buntowal to myślałam że może zmiana firmy pomoże i kupiłam bebiko, niestety efekt był jeszcze gorszy także wróciliśmy do pepti, potem za jakiś czas znowu spróbowaliśmy ale nie drastycznie na zwykłe tylko na ha i było dobrze, minęło kilka miesięcy i ponieważ wcześniej bebilon i bebiko nie było zbyt dobrze tolerowane to kupiłam nan, spróbowaliśmy kolejny raz zwykłego i nie było żadnych efektów ubocznych i tak już zostało. Myślę też więc z doświadczenia, że dobra metoda jest takie stopniowe przechodzenie na to zwykle mleko, tak żeby organizm po trochu odczuwał zmianę. Czyli jeśli pijemy preparat mlekozastepczy, nutramigen czy pepti to lepiej po tym dać ha, białko jest zhydrolizowane ale w dużo mniejszym stopniu niż w tych wcześniejszych, a bardziej niż w zwykłym i przyzwyczaić ten młody organizm i nie robić mu nagle takiej rewolucji :)